Aussie změní makléřského na slabé údaje Index Spotřebitelských Cen

Po slabé index spotřebitelských cen (CPI), údaje, Aussie klesl vůči Švýcarskému Franku z vysoké 0.75550 na minimum 0.74062 ve středu.

Zatímco Australan byl očekává pokles vůči většině hlavních měn, vzhledem k tomu, jakým způsobem je posílena, aniž by mnoho základních podložce, míry podzim překvapil i krátký prodávající.

Ve skutečnosti, mnoho obchodníků nyní věří, že to bude chvíli trvat pro Australský dolar zotavit se.

V loňském roce, a to navzdory nepříznivému ekonomickému počasí, Australská ekonomika zaznamenala růst HDP o 3%. Obchodní scénář nebyl v naprosté většině pozitivní, ale stále mírné. Investiční scénář zůstal pozitivní. Míra nezaměstnanosti klesla na 5,7% v Březnu, z vysoké 6,2% zaznamenaných v loňském roce.

JammyNews#HDN

Takže, měkké CPI data překvapila trhy ve větší míře. Včera, Australský statistický Úřad uvedl, že CPI spadl -0.2% za poslední čtvrtletí. Byl to první pokles vidět v posledních sedmi letech. Analytiků očekávání byla CPI čtení o 0,3%. CPI čtení za předchozí čtvrtletí byl o 0,4%. Pokles cen benzinu a cen potravin viděl růstu inflace o 1,3% za posledních dvanáct měsíců skončilo. Března 2016. Analytiků očekává, že 1,7%, nárůst inflace.

The Reserve Bank of Australia's trimmed mean CPI (y-o - y) byl 1,7%, oproti očekávání ve výši nejméně 2%. Dokonce i odvětví služeb, inflace zpomalila pod 2%.

Výnosy na tři roky vlády papíru klesla o 12 bazických bodů, největší od loňského června. Pokles výnosu signály možnost hlubší sazeb tím, že RBA odvrátit riziko deflace. Ve skutečnosti, RBA má několikrát navrhovala, že nízká inflace může nakonec zavolá pro snížení sazeb. Nicméně, RBA je stále ještě není přesvědčen o účinnosti sazeb přináší ekonomický impuls. Fed, jak se očekávalo, ponechala úrokové sazby ve středu. Jakékoli další nárůst cen železné rudy by posílit Aussie. To by také vážně ovlivnit Australské ekonomiky, aby se zotavila. Proto, analytici se domnívají, že RBA bude mít žádný jiný jít, ale oznámit snížení sazeb již příští týden.

Z grafu vyplývá, že hlavní podpora pro měny existuje na 0.7240. MACD tvořil negativní divergence s cenou. Kromě toho, MACD hlavní linie je pod signální čáru. Tedy, technicky vzato, akciový je v prodeji zóny. Krátké pozice může být zahájeno na převažující cena 0.7450 s stop loss nad 0.7650. Zisk lze rezervovat na 0.7200 úrovně.

AUD/CHF Páru: 28. dubna 2016

Stejným způsobem, australian forex obchodník by měl zvážit nákup one touch opce smlouvy s cílovou nebo realizační cenu o 0.7300. Datum vypršení platnosti padající alespoň jeden měsíc od data koupě opce smlouva by měla být chosenfor zvyšuje pravděpodobnost úspěchu v obchodu.

Nejnovější články: