BCC Říct, že Británie Čelí Dlouhodobému Poklesu Investic

Svět zpomalení hospodářského růstu a US-Čína obchodní válka má za následek rocky hospodářské počasí pro velkou BRITÁNII. To nepomůže, že velká BRITÁNIE je také čelí nebezpečí, že Brexit uprostřed politické napětí. Výsledkem je, že Britské obchodní Komory (BCC) předpovídá, že země by mohla být nastavena na delším propadu, poprvé za 17 let.

BCC již předpověděl slabší hospodářský růst pro velkou BRITÁNII. Podnikové výdaje budou klesat na 1,5 procenta v letošním roce, příští rok vidět další pokles na 0,1 procenta. S hospodářským zpomalením v plném proudu, mnoho společností bude omezit své investiční plány a soustředit se jen na přežití.

Tento propad nebude krátký. Podle BCC, tento propad bude trvat tři roky. V poslední době světová ekonomika viděl tento dlouhý propad byl, když dot com bublina praskla. Finanční krize v roce 2008 mohl vidět větší pokles v hodnotě, ale trvalo to jen dva roky.

AP Archiv

Hlavním důvodem tohoto poklesu v ekonomice velké BRITÁNIE je vzhledem k nejistotě Brexit. Mnoho firem se rozhodly připravit pro ne-jednat výstupu, což znamená, že mnoho přípravků, jako ztráta trhu EU bude zničující. Všechny peníze, které v současné době používá pro tyto přípravky znamená, že nic z toho mohou být použity pro investiční účely a vývoj produktu.

Institutu Ředitelů (IoD) říká, že EU a UK je třeba, aby plán pro ne-jednat výsledků. S řádným plánem v místě, podniky může být schopen přečkat bouři. Nicméně, mnoho na IoD, že Brexit bude výtržnictví a poškození mnoha průmyslovými odvětvími.

Na základě IoD anketu, kde 950 business leaders hlasoval, 51 procent think tank se domnívá, že ne-jednat scénář by ublížit trhu, zatímco 32 procent věří, že pokračující zpoždění by to bolelo ještě horší. Jak to je, pokud ne-jednat se stane, IoD naznačují, že finanční pomoc by měla být rozšířena i na menší firmy.

Velké Narušení Stavy

Navzdory ekonomické riziko Brexit, BCC si myslí, že velká BRITÁNIE a EU bude stále schopen se vypořádat. Dokonce i tehdy, narušení hospodářství bude mít negativní vliv na ekonomiku země až do roku 2021.

V prohlášení, Suren Thiru, vedoucí ekonomii na BCC, řekl

Vidíme, že ekonomické náklady na probíhající Brexit pat vedle toho pozadí slabší globální ekonomické podmínky. Podniky musely přepnout plány a přijmout jejich ne-jednat plánování – to bude mít kocovinu účinek na příští rok/

Nejnovější články: