ECB nově zvolený Prezident Vyzývá k Fiskální Stimul v Evropě

Christine Lagarde, kteří stojí v čele Mezinárodního Měnového Fondu (MMF) očekává se, že opustit svůj post, že byl nedávno zvolen jako Evropské Centrální Banky (ECB), prezident-elect.

Ona je dostat se do swingu věcí ještě předtím, než její schválení.

Lagardeová je již vyzvala Evropské vlády, aby přijaly kroky ke stimulaci hospodářství EU.

Ona doufá, že mohou pracovat společně, aby porazit zpátky potenciální zpomalení.

Paní Lagardeová bude následovat Mario Draghi jako šéf ECB letos na podzim. Nicméně, ona nedávno dělala její první vzhled v její funkci prezidenta ECB-volit, jak chce, aby se proaktivní přístup ve snaze stabilizovat ekonomickou situaci v EU. Zdůraznila, že to není jen odpovědností centrální banky, aby se zasadila o stabilní ekonomiku, ale i jiné finanční instituce mají také hrát roli a Lagardová tlačí na všechny, aby se pracovat společně na jeden společný cíl.

Bloomberg Trhů a Financí

Existují zprávy, že ECB plánuje provést některé měnové uvolnění v nadcházejícím týdnu. Tato opatření zahrnují snížení úrokových sazeb do záporných zatímco restartování banky ve výši 2,6 bilionu program nákupu dluhopisů.

Některé z dalších špičkových centrální banky po celém světě byly s podobnými přístupy, neboť globální ekonomika je v současné době na frak. Ekonomové varují, že současná měnová politika není tak účinná, už jako úrokové sazby klesat jako skála. To znamená, že vlády čelí vyhlídky na spuštění fiskální stimul, aby své ekonomiky naživu.

Úředníci v Evropské Komisi začaly naznačuje, přepisování EU pakt stability a růstu tak, že její fiskální pravidla může být více snadno vymáhat.

Lagardeová Směrem K Fiskální Reformy

Pan Draghi tlačí na fiskální reformy, aby pomohla posílit Evropské hospodářství pro docela nějaký čas teď. Lagardeová souhlasí s těmito nápady a doufá, že pokračovat v jeho politice, když ji oficiálně převezme post 1. listopadu.

Lagardeová chce zemích použít vstřícné měnové politiky, aby pomohla ovčák ekonomiky na přicházející výzvy. Ona také navrhuje, aby země s žádnou schopnost strávit na jejich ekonomiku je třeba provést reformy v jejich fiskální konstrukce pro zvýšení jejich finanční sílu.

Lagardeová bude soustředit na to bude zvládat klimatické změny v ekonomické způsobem. ECB bude mít brzy politiky podnikových nákupy aktiv zaměřených na zelené dluhopisy. Navíc ECB bude přezkoumávat jeho měnové politiky, se zaměřením na to, aby svůj inflační cíl na méně než dvě procenta více konkrétní.

Nejnovější články: