Firma železné rudy a uhlí ceny udržet vzestupnou Aussie

Na 23. září, jsme navrhli, obchodníci s devizami, aby trvat dlouhou pozici v AUD/JPY páru blízkosti 76.70, s cílem 78.20. Pro binární obchodníky, my jsme měli doporučeno nákup one touch opce. Cíle bylo dosaženo za méně než dva týdny.

Ve skutečnosti, kříž hit vysoký 79.008. Měnový pár je v současné době upevnění na 78.20 úrovně. Několik analytici uvedli, že síla Australský dolar začíná ubývat. Nicméně, v případě AUD/JPY páru, a to z důvodů uvedených níže, pevně věříme, že rostoucí trend je stále neporušený.

Dva hlavní faktory, které udržují Australský dolar vzestupnou je cena komodit (železná ruda a uhlí) a úroková sazba. Železná ruda pokračuje k překvapení analytiků pobytem firma kolem 55 dolarů za tunu. Australský Úřad pro Hlavní Ekonom byl vzestupně revidován v roce 2017 počasí cena železné rudy na $47 za tunu, od předchozí výhled 43 dolarů za tunu. Koksovatelného uhlí, které se používá v hutnictví je obchodování na čtyři roky vysoké asi 206 dolarů za tunu. Konečně, Australský referenční úrokové sazby o 1,5% je velmi atraktivní pro investory.

S&P Global Platts

Ne url atribut definován!

Na 22. září, Reserve Bank of Australia Guvernér Philip Lowe vyjádřil optimismus o ekonomice v jeho první prohlášení ve Sněmovně Reprezentantů Stálého Výboru pro Ekonomii. Lowe uvedl, že to nejhorší se zdá být více než v těžebním sektoru a v Austrálii by brzy začít vidět lepší obchodní podmínky. Lowe dále se domníval, že zvýšení cen komodit by brzy vést ke zvýšení mzdy. Ještě důležitější je, Lowe uvedl, že je ochoten nést s mírou inflace pod cílovou úroveň mezi 2% a 3%. Analytici se domnívají, že RBA je velmi pohodlné s aktuální směnný kurz a pravděpodobnost dalšího snížení sazeb je poměrně nízká.

V případě Japonska, v souladu s rozhodnutím přijatým na předchozím zasedání měnové politiky, BoJ zdobené jeho dlouhodobého dluhu (10-leté splatnosti) nákup Y410 miliard ($4.04$). BoJ klade za cíl udržet výnosová křivka se blíží nule, tak, že finanční instituce nespadají do potíží. Tak, jako nyní, spekulanti budou mít na pozoru před přidáním do býčí pozice na Jenu. Takže, v podstatě, jsme předpovídají, AUD/JPY dále stoupat.

AUD/JPY páru se pohybuje ve vzestupném kanálu, jak je znázorněno v grafu. Dvojice má také zavedenou podporu na 78. Za předpokladu, že cena by neměla porušovat spodní pásmo kanálu, počasí jsme cíl 79.80 (příští potenciální odpor R1) za AUD/JPY páru.

AUD/JPY Páru: 13. října 2016

Takže, měna obchodník může trvat dlouhou pozici v o 78.20. Aby se zabránilo vzniku obrovské ztráty z nečekané změny trendu, příkaz stop loss může být umístěn 100 pipů pod spodní pásmo. Dlouhé pozice může být prodáván v blízkosti R1 úrovni.

Podobně, one touch opce lze zakoupit tím, že binární obchodník spekulovat na vzestup AUD/JPY páru. Cílové úrovně doporučuje obchod by měl být 79.80 nebo nižší. Konečně, obchodník by si měl vybrat datum vypršení platnosti takové, že smlouva zůstává v platnosti po dobu nejméně čtyř týdnů od data nákupu.

Nejnovější články: