Pět Australských Investice, Aby Zvážila V Roce 2020

Australský trh není s to nejlepší z časů, stejně jako většina ostatních světových trhů venku.

Nicméně, pokud hledáte investovat do Australského trhu, stále existuje mnoho dobrých možností pro vás. Máme seznam pěti firem, které byste měli zvážit investice v tomto roce.

HLEDAT Omezené

HLEDAT obchodování na Australské Burze (ASX) jako SEK a vypadá to na solidní investice v tomto roce. Za posledních několik let, to bylo dávat peníze do růstu a velmi brzy to bude čas sklízet plody. To se, bohužel, dát trochu tlak na společnosti, a čelí několika rostoucí bolesti. Nicméně, to se zdá být na dobré cestě k dosažení svého cíle tržby ve výši 5 miliard do FY 2025.

Serko Ltd

S lidmi, milující cestování, Serko je služba on-line cestovní rezervace a sledování nákladů se stává populární. Obchodování na ASX jako SKO, měla společnost velký rok v roce 2019, s 28% nárůst celkových provozních výnosů. Jak začnou 2020, projekce bodu na podobné, nebo dokonce větší růst v příštích 12 měsících.

Altium Limited

Chystáte se do NĚJ, Altium poskytuje printed circuit board design software. S mezinárodní klientelou a vzestupu poptávky, společnost je rychle roste. Podívejte se na ALU na ASX a investovat nyní. S rostoucí všudypřítomnost zařízení, tato společnost je přímo tam, aby uspokojili poptávku pro další. Pokud se rozhodnete investovat do této společnosti, a to na dlouhodobém základě.

Coles Group Ltd

Supermarket operátor byl jen na posledních 12 měsíců. Můžete nikdy jít špatně s dobré společnosti, která prodává základní a tato společnost dělá jen to. Coles Group s. R. o. se také zaměřuje na stále efektivnější automatizace, které bude produkovat vyšší zisk. To je dobré koupit, tak dlouho, jak oni nedělají chybu.

Hledat KOL na ASX a investovat nyní.

Pushpay Holdings Group Ltd

Pushpay je velký, na trhu v USA a zdá se, že to bude trvat něco z mezinárodní taky. Jako dárce platformy pro správu, kostely a jiné non-zisk skupiny jsou opíraje se tvrdě na to, aby jejich finanční prostředky přišel. Podívejte se na PPH na ASX a investovat nyní. S rostoucí potřeba pro charitu, tato společnost bude poskytovat své služby pro lidi po celém světě. Plus, je to v poslední době získal Kostel Community Builder , který by měl zvýšit své portfolio i další.

Nejnovější články: