Bitcoin ETF Zůstává Zpožděn Více než Dva Klíčové SEC Obavy

Bitcoin exchange-traded funds (Etf) jsou pravděpodobně jedním z nejočekávanějších produktů, tam venku.

Oni byli první navrhl před rokem a někteří tržní analytici se domnívají, že to byl Bitcoin ETF humbuk, který pomohl paliva the incredible rise of Bitcoin v roce 2018. Nicméně, když Komisi pro cenné Papíry (SEC) se rozhodl odmítnout žádosti, které hledal Bitcoin ETF schválení, hodnota Bitcoin také šla dolů.

I když mnoho společností byly důsledně uplatňují přijímat Bitcoin ETF schválení, že se nesetkal s úspěchem.

Velká jména jako Van Eck, SolidX, a Bitové Řízení Aktiv hodil své klobouky v kruhu, ale na CHVÍLI se i nadále odmítnout a odložit své rozhodnutí o některé aplikace.

V současné době existují tři Bitcoin ETF nevyřízené žádosti. Pocházejí z Bitové, Wilshire Phoenix, a tým VanEck a SolidX. Všechny tři se čeká na schválení ze strany SEC, které se očekává, že obdrží na začátku srpna.

Nicméně, SEC se rozhodl odložit své rozhodnutí až do 18. října 2019. Rozhodnutí o toto datum bude s největší pravděpodobností pro dvě aplikace, jako SEC, nelze oddálit na více než 240 dní na rozhodnutí. Bitové a VanEck/SolidX tým bude vědět o jejich osudu ale Wilshire Phoenix může čelit dalšímu zpoždění.

Bloomberg Trhů a Financí

Proč Čekat?

Velká otázka na mysli většiny obchodníků je to, co je s SEC tak dlouho. Přidání Bitcoin na Burze může být pouze přínosem pro trh, ale SEC je stále váhají, na tahání spoušť. Nicméně, zpoždění může vlastně dobré znamení. To může znamenat, že komise je ve skutečnosti s ohledem na schválení, ale tam jsou faktory, které jsou zpomaluje věci dolů. Pokud SEC opravdu nelíbilo Bitcoin Etf, které by odmítla tyto aplikace úplně.

Problém s zpoždění znamená, že existuje několik problémů, které je třeba žehlit. Podle Předseda SEC Jay Clayton, SEC má dvě velké obavy. Jedním z nich je otázka opatrovnictví dospělých. Normálně, když obchodníci výměnné fondy a aktiva, mohou prokazatelně ukazují, že mají plnou kontrolu nad ním. To může být obtížné, když se mluví o digitální majetek. Mohou být snadno hacknutý a odcizení od někoho.

Druhý problém je v manipulaci s trhem. Bitcoin trhu již dlouho v podezření, že budou snadno manipulovat. Normální akciový trh má předpisy, které zastavit takové manipulace z děje, zatímco Bitcoin výměn může zdát jako Divoký Západ. Analytici se shodují, že dokud tam je způsob, jak zaručit, že neexistuje žádný Bitcoin manipulaci s trhem, bitcoin Etf nemusí stát skutečností!

Nejnovější články: