Loonie na Saúdsko-Ruské produkci ropy snížit jednat

Prudký pokles cen ropy a vítězství Emmanuel Macron ve francouzských volbách umožnil Euro rally vůči Kanadskému dolaru, tak daleko v Květnu. Holubičí postoj Bank of Canada a obchodu standoff proti NÁM také oslabil Loonie, komodity, měny.

Nicméně, očekáváme, že EUR/CAD, který je v současné době obchodování na 1.5200 úrovně, podstoupit korekci na základě skutečností, za předpokladu, pod.

Minulé pondělí, Saúdská Arábie a Rusko se dohodly na rozšíření produkce ropy snížit dohody až do Března 2018. To může být na paměti, že OPEC a další ropu produkujících národů podepsal šestiměsíční smlouvu v prosinci loňského roku snížit výrobu o 1,8 milionu barelů za den.

Dohoda však neměla dopadat být efektivní. Cena surové ropy klesla pod 50 dolarů za barel během několika týdnů poté, co byla dohoda podepsána. V zájmu tlačit ceny nahoru, ropný kartel má nyní prodloužil smlouvu. Jak se očekávalo, byla dohoda není schopen vyvolat obrovské rally v surové. Nicméně, to tlačil surový cena na dva týdenní maximum $48.50 za barel. Krishen Rangasamy, analytik Bank of Canada, uvedl, že rozhodnutí vytvořil dočasné podlahy pro Loonie.

TRT World

Ve čtvrtek, Statistics Canada vykázala 1% m-o-m zvýšení továrny, prodej v Březnu. Údaje minul odhady analytiků o 1,1% růstu. Nicméně, to bylo vyšší než 0,6% pokles registrovaných v předchozím měsíci.

Během své návštěvy v dolní komoře nizozemského Parlamentu, Mario Draghi, Prezident ECB, podtrhuje úspěch kvantitativního uvolňování v Evropě je hospodářské oživení.

Kromě toho, Draghi trval na tom, že akomodativní politika by měla i nadále pro inflační tlak vybudovat v střednědobém horizontu. Trh očekával Draghi dát náznak o tom, zužující se současný program nákupu dluhopisů. Tak, rozšíření produkce ropy snížit dohody a zklamání nad Draghiho k rozhodnutí pokračovat v programu nákupu aktiv se očekává, že udržet EUR/CAD pár makléřského v krátkodobém horizontu.

Technicky vzato, EUR/CAD pár se očekává, že čelit odporu na 1.5280. Kromě toho, indikátor RSI se nachází v blízkosti překoupené oblasti. To naznačuje možnost, že medvědí zvrat. Takže, EUR/CAD pár může odmítnout dosáhnout menší podporu 1.4880.

EUR/CAD Pár: 19. Května 2017

Měna obchodník může prodávat Eura na výměnu Kanadského dolaru v blízkosti 1.5150. Ke zmírnění ztrát, příkaz stop loss, je doporučeno výše 1.5280. A nakonec, zisk rezervační objednávky mohou být umístěny v o 1.4880.

Dát možnost lze zakoupit prostřednictvím obchodní platformy, forex broker získat z EUR/CAD pár sestupný trend. Obchod může být založena na výhodu výběrem realizační cenou 1.5150 a možnost datum vypršení platnosti, blízko do 30. Května .

Nejnovější články: