80% Američanů Vědět O Bitcoin, Studie Odhaluje

Bitcoin povědomí je dosažení vysoké úrovně mezi Američany. To vyplynulo z nedávné studie, kterou provedla společnost YouGov Omnibus, firma, která se specializuje na celostátní průzkumy. Podle nich, 80 procent Američanů jsou si vědomi alespoň jeden kryptoměna a tam byly žádné překvapení, že 71 procent z nich přiznalo, že vědí o bitcoin, což je pravděpodobně nejvíce populární kryptoměna na světě. Další na seznamu byl Ethereum s jen 13 procent potvrzení povědomí o ETH.

Demografie pro povědomí o cryptocurrencies jsou zajímavé. Muži jsou více vědomi cryptocurrencies než ženy. Podle studie, pouze 16 procent mužů nemají žádné znalosti o cryptocurrencies jako ve srovnání s 27 procent žen.

Mnoho respondentů jsou velmi pozitivní o budoucnosti cryptocurrencies s 36 procent z nich říká, že kryptoměny by se stala široce uznávanou pro legální nákupy za 10 let. Tisícileté respondentů bylo zjištěno, že věří, že toto nejvíce na 40 procent. Gen Xers jsou na 36 procent, zatímco starší ročníky nebyly tak optimistické na 26 procent.

Nicméně, tam byla nějaká odveta jako 36 procent respondentů si myslí, že kryptoměny budou stále ještě není široce přijímaný v 10 letech. Podporu tisícileté generace je v souladu s použitím cryptocurrencies. Výsledky ukazují, že 48 procent z nich jsou ochotni použít cryptocurrencies, místo amerických dolarů, zatímco 50 procent, jsou stále váhají, aby tak učinily. Z obecné reakce, 57 procent z nich jsou stále váhají používat kryptoměny více než americký dolar.

Využití Stále Nízká

Problém je, že znalosti o cryptocurrencies není přesně přeložit do použití. Bitcoin je primárním cílem bylo, aby se stal alternativou k fiat měně, takže méně lidí, kteří používají to není přesně pracovat v jeho prospěch. Mezi respondenty, 87 procent z těch, kteří věděli o cryptocurrencies použili.

Podle studie, mnozí byli ještě docela opatrný použití cryptocurrencies. Výsledky ukázaly, že 49 procent z těch, kteří jsou si vědomi cryptocurrencies byli rádi, že se nepřipojil k rush a nemám v plánu začít používat, zatímco 15 procent si lituje o koupi v dříve ale také přiznat, že oni mají žádné plány na spuštění jejich nákup.

Nepomáhá ani to, že Bitcoin je stále připojen k nezákonné činnosti v myslích mnoha lidí. Studie ukázala, že 25 procent respondentů věří, že kryptoměny jsou používány především v nelegální činnosti, jen 17 procent respondentů věří, že byly použity pro legální nákupy, zatímco vyváženější 19 procent si myslí, že jsou použity jak pro legální a nelegální účely.

Nejnovější články: