Nová Zpráva Říká, že Brexit Staví Londýn je Finanční centrum V Ohrožení

Dopad Brexit na City of London byl přivedl opět v zaměření podle nedávné zprávy vydané Goldman Sachs předseda Lloyd Blankfein , který uvedl, že Město by stánku v důsledku UK opuštění EU.

Evropská Komise také uvedla, že eurech obchodní smlouvy, které jsou v současné době řešeny primárně z Londýna může být požadováno, aby přechod na euro zóny umístění. UK-založené finanční instituce jsou stále ještě rozhodnuto na jejich plány, jak se dočkat, až uvidím, jak Premiér Theresa May by chránit zájmy finančního sektoru během Brexit jednání.

Takže daleko větší banky vytvořili plány na přesun pár set pracovních míst v Evropě, ale ne v plném rozsahu přemístění. Ale všechny instituce mají také rozvinutý nouzový plán v případě těžké Brexit, která bude zahrnovat přesouvá ze stovek pracovních míst v Londýně a velké BRITÁNII.

VOA News

Zpráva od Oliver Wyman je uvedeno, že až 75.000 město pracovní místa by mohla být přesunuta, zatímco EY studie uvádí, že by to mohlo být, stejně jako 232,000 na celostátní úrovni. Ministr financí spojeného KRÁLOVSTVÍ Philip Hammond varoval, že New York by mohl být největším příjemcem v případě, že Brexit-vyvolalo exodus.

Dopad se očekává, že bude podstatné, pokud konečné Brexit dohoda neobsahuje ustanovení podobné stávajícího jednotného trhu pas systém, který umožňuje společnosti pracovat z Londýna, nebo smlouvy, které uznává regulační normy obou velké BRITÁNII a EU. Brexit může také obnovit význam Evropy jako trhu pro finanční instituce.

Generální ředitel velké bankovní skupiny poznamenal, že jako Evropský obchod byl slabší, než na jiných trzích to může být vypnut. Zdůraznil, že zatímco celková návratnost vlastního kapitálu byla v rozmezí 10-15 procent, v regionu návratu byl pod 5 procent.

Evropský trh je potvrzeno analytici jako slabší a více konkurenčním trhu. Výzkum podle Financial Times ukázal, že v roce 2015, USA investiční bankovnictví poplatky byly v průměru o 22 procent vyšší než v Evropě. Nicméně pro některé bankovní skupiny, regionu, je výhodnější, nebo na stejné úrovni s ostatními trhy. Podle průmyslových odborníků, Brexit, bude tedy jasné, že hodnota trhu EU s několika finančními institucemi, rozhodování o tom, zda zachovat Evropě-čelí podniky, nebo přesunout své zaměření na USA

Nejnovější články: