Euro na zásadně atraktivní ocenění

V naší 26. října zprávu, jsme měli počasí sestupný trend v páru EUR/USD.

Dále jsme měli také zmínil náš plán jít short na měnovém páru blízkosti 1.1820, s cílovou úrovní 1.1560. Naše touha investovat do dal možnost byla také odhalil ve zprávě.

Jak se předpokládalo, EUR/USD páru odmítl a zasáhnout naši cílovou úroveň. V posledních dvou obchodních seancí pár EUR/USD se opět vrátil do 1.1610 úrovně. Z důvodů uvedených níže, očekáváme, že růstový trend bude pokračovat i v týdnu před sebou.

Podle Valentin Marinov, stratég z Credit Agricole, Euro je stále obchodování na zásadně nižší hodnoty vůči americkému dolaru. Argument je založen především na odhad reálné hodnoty pro pár EUR/USD. Na podporu tvrzení, Marinov také uvedl, že riziko je výrazně snížena poté, co ECB odhalila jeho zužující plánu, což bude mít za následek snížení kupní ve výši 30 miliard eur v hodnotě dluhových nástrojů od ledna roku 2018, namísto současných 60 miliard eur. Pomalý, ale stálý výstup měnový stimul je také považována za podpůrný faktor pro Euro.

Bloomberg TV Trhů a Financí

Nyní, jediný řidič za kurz EUR/USD je na ekonomická data. S Eurozóně ukazuje, stálé zlepšování, Marinov se domnívá, že inflace začne růst a že by vždy podporu rizikovějších aktiv stejně. Dále obchodní údaje ukazují, že menší počet nesou obchodníci jsou půjčky velké objemy Eur prodat na trhu, protože sentiment se změnil vzestupnou vůči Euru. Že by denominovaných v Euru více atraktivní pro zahraniční investory. Tak daleko, protože Dolar je znepokojen tím, že shromáždění na základě očekávání, daňové reformy a vysoce pravděpodobné zvýšení úrokových sazeb Fed v prosinci je již dokončena. Pokud se trh dostane ještě více rad o daňové reformy, nebo jeho výsledky a budoucí zvyšování sazeb v roce 2018, americký dolar je nepravděpodobné, že forge vyšší. Tak, základy podporují shromáždění v pár EUR/USD v tomto bodě v čase.

Měnový pár je v extrémně přeprodané situaci, jak je uvedeno sub-20 čtení RSI klouzavý průměr indikátoru. Dále, pár EUR/USD našel podporu na 1.1605. Proto očekáváme, že krátkodobé rally v měnovém páru.

Dlouhé pozice může být stanovena tím, že nám zisk z uptrend. Plánujeme vstoupit, když se pár obchoduje v blízkosti 1.1600. Omezit riziko, příkaz stop loss bude umístěn pod 1.1520. Budeme rezervovat náš zisk, když pár stoupá na úroveň 1.1750.

Pár EUR/USD: 2. listopadu 2017

Podobně, call opce mohou být získány z binárního brokera získat z rally. Datum kolem 10. listopadu bude vybrán pro možnost ukončení platnosti. Budeme vstupovat do diskutovali obchodu pouze tehdy, když se pár obchoduje v blízkosti 1.1600 na spotovém trhu.

Nejnovější články: