FinCEN Obdrží 1,500 Virtuální Měny Stížností Každý Měsíc

Když finanční zločiny se dějí ve Spojených Státech, jedné z agentur, která shromažďuje údaje o nich je Finanční Crimes Enforcement Network (FinCEN). Společnost byla založena v roce 2013, jejich úkolem je chránit finanční systém a bojovat proti praní peněz. S jejich mandátem, není žádným překvapením, že jsou na přijímacím konci 1500 stížností na virtuální měny každý měsíc.

Kenneth Blanco zmínil počet měsíčních stížnosti týkající se virtuálních měn v nedávném projevu na agentury, výhled na kryptoměny a další digitální aktiva.

Technicky vzato, tyto jsou Zprávy o Podezřelé Činnosti (SARs), které jsou určeny ke sledování potenciálně nezákonných aktivit v sektoru. Tyto jsou odeslány peníze, podniky služeb (MSBs) ve virtuální měně sektoru. Blanco byl skutečně potěšen tím, že mnoho SARs, které byly předloženy. Bylo to hlavně proto, že to znamenalo, že lidé byli s agenturou vážně, když přijde na nařízení. On také pochválil tyto MSBs v jejich úsilí rozvíjet techniky, které by pomohlo odhalit nelegální činnosti.

FinCEN poprvé vydána regulační pokyny pro cryptocurrency podniky, zpět v roce 2013. To zajišťuje, že kryptoměna operátoři sledovat finanční regulatorní pravidla, zejména anti-praní špinavých peněz z roku 1970 Bankovního Tajemství Zákona.

V prohlášení, řekl Blanco

FinCEN pravidla se vztahují na všechny transakce týkající se převodů peněz, včetně přijímání a předávání hodnotu, která nahrazuje měnu, která obsahuje virtuální měny. Naše právní předpisy vztahovat na obě transakce, kdy se strany výměně fiat a kabriolet virtuální měny, ale také na transakce z jedné virtuální měny do jiné virtuální měny.

Tvrdý Postoj Na Rušitele

Blanco také zdůrazňuje, že FinCEN pravidla nejsou jen vztahovat na transakce provedené ve Spojených Státech, ale i přeshraniční transakce. FinCEN nedávno zavedla tuhý trest na UK na základě bitcoin burze BTC-e. Firma byla hit s $110 milionů pokuty za nesplnění regulačních požadavků, s její šéf Alexander Vinnika přijímá osobní $12 milionů v pořádku.

Ředitel Blanco řeči také poukázal na to, že mnoho cryptocurrency podniky byly měkké na jejich anti-praní špinavých peněz, úsilí, až obdrží varování od FinCEN. Potřeba tvrdší boj proti praní špinavých peněz rámec pro tyto podniky je to, co režisér zdůraznil, jak průmysl kupředu. Řekl, že firmy by měly dělat to bez nutnosti pobízet, aby lépe chránit.

Ředitel skončil svou řeč naléhání virtuální měny podniky dbát na to, FinCEN předpisy a používat je jako základ pro zvýšení bezpečnosti. Varuje, že Údaje budou přísné vymáhání dodržování a stíhání obou vědomím, podvodníky a ty, kteří je povolit.

Nejnovější články: