FX Infrastruktury By mohl Zůstat V Londýně post-Brexit

Finanční odborníci se domnívají, že tvrdé Brexit by mohl vyústit v největší finanční firmy přemisťují své zaměstnance, kteří jsou zodpovědní za manipulaci Londýně rozsáhlé devizové operace na Evropský kontinent, ale základní forex infrastruktury je pravděpodobné, že zůstane v zemi.

Většina velkých bank a obchodních firem v současné době mají sídlo své měny operace v Londýně, a závisejí na vysokorychlostním obchodování infrastruktury provádět téměř okamžitých obchodů.

Obchodování závisí na počítačové servery, které zpracovávají miliony obchodů na zesvětlení rychlosti a přenáší je pomocí ultra high-speed sub-Atlantické optických kabelů, které se připojují dva z největších deviz centrech – v Londýně a New Yorku. Podle průmyslových odborníků, přesouvá této infrastruktury může být velmi drahé.

Hlavní obchodní společnosti, státní, že téměř 90 procent obchodů se provádí na elektronických systémech, s asi 30 procent z nich nemá vůbec žádné lidské zásahy. Většina firem v současné době mají jejich datová centra – systémy, které zpracovávají obchody – se nachází ve Slough, což je město asi 30 km od Londýna.

Finanční firmy jsou ochotni se odstěhovat základní infrastruktury na kontinent, kde se obchodníci a investoři mohou být uváděny, protože by to mohlo přidat malé zpoždění k uskutečnění obchodu v důsledku vzdálenost navíc data musí cestovat. I toto malé zpoždění může mít za následek ztráty, pokud jejich konkurenty jsou podobně nachází.To znamená, že pokud všechny velké banky a firmy se stěhují pryč ve stejnou dobu, pohyb, nemusí konat.

Navíc, obchodníci musí působit na trhu, který má kritické množství. Londýn má dostatek aktivity, aby obchodníci pro vstup a výstup z tradefast. Tato likvidita je zásadní a má za následek firmy, rozhodování o tom, udržet jejich Londýně systémy, s některými dokonce dělat nové investice.

V prohlášení, Curtis Pfeiffer, Šéf Obchodní ředitel Pragma cenné Papíry řekl,

Navzdory nejistotě způsobené Brexit, my se pohybujeme vpřed s velkými kapitálovými výdaji, protože Londýně hostí největší datové centrum ekosystém pro nízkou latencí FX obchodní aplikace.Nechceme vidět, že změna v dohledné době. Každý, kdo chce své obchodní servery být tam, kde všichni ostatní jsou

Pro firmy, to je jedno, protože obchodníci, kteří potřebují provozovat systémy mohou sedět kdekoliv. V každém případě, převládající zaměření na rychlost pro ziskových obchodů je blednutí. Podle Dan Marcus, ředitel elektronického jednání platformy ParFX, většina společností nyní záviset na typu superior strategie spolu s tržní pevnost a hloubku likvidity.

Nová technologie by se dokonce vytěsnit zásadní roli kabelů v nejbližších dnech. Mikrovlnné signály jsou zkoumány jako možný kanál pro přenos dat, jako jsou mnohem rychlejší.

Nejnovější články: