Barclays Snížit 1000 Investiční Bankovnictví Pracovní Místa Po Celém Světě

Barclays plánuje snížit kolem 1000 investiční bankovnictví pracovní místa v celé své pobočky po celém světě jako součást rozsáhlé restrukturalizační plán. Podle zpráv, své operace v Asii mají nést tíhu škrtů, jako je investiční bankovnictví podniky ve více než sedmi zemích bude vypnut.

Jes Staley, nově jmenovaný generální ředitel Barclays, který převzal v prosinci 2015 bylo hledání způsobů, jak snížit náklady a zvýšit ziskovost.

V Asijsko-Pacifickém regionu, Barclays bude zrušena jeho investiční bankovnictví podniky v Austrálii, Jižní Korea, Tchaj-wan, Filipíny, Indonésie, Malajsie a Thajsko.

Tyto trhy se nyní budou pokryty z finanční centrum města v jejich příslušných oblastech, jako je Hong Kong nebo Singapur. Hlavní podíl těchto pracovních míst se vyskytují v Asii jako klesající objemy obchodování a silná konkurence od místních bank má za následek značné ztráty na Barclays.

Uzavření je plánováno i v Barclays investiční bankovnictví v Jižní Americe, stejně jako ve Střední a Východní Evropě. Všechny operace pro tyto regiony budou řešeny mimo své ústředí v Londýně. Podobně, společnost je uzavření jeho Moskevské kanceláři, se všemi ruskými zákazníky, aby byly zpracovány jeho Londýn-založené zaměstnanců. Peněžní kapitálové obchodní operace v celé Střední Evropě, na Blízkém Východě a v Severní Africe jsou také kritizovaný být uzavřen.

V severní a jižní Americe, Barclay hodlá uzavřít svou onshore trhy pokrytí v Brazílii, přesměrování přímé klienty tam týmy v New Yorku a Londýně. To však plány udržet svou místní bankovní operace v Brazílii.

Zdroje řekl, že toto kolo reorganizace odhaduje se, že v důsledku eliminace kolem 1000 pozic. Podle své výroční zprávy, na konci roku 2014 investiční bankovní operace v Barclays byl zodpovědný pro prokazování pracovních míst na 20,500 lidí a celkový počet zaměstnanců banky stál na 132,300. Tato nejnovější řada pracovních míst je kromě 19,000 škrty oznámila dříve tím, že Staley v jeho tříletý plán snížení nákladů.

Od června 2015, více než 130.000 pracovních míst škrty byly provedeny o deset Evropy je největší věřitelé, jako jsou restrukturalizace zaměřit na ziskové oblasti. Většina západní banky se stahují z Asie trhu, kde se jejich činnosti, jsou problémy. Současné nestability na světových akciových a komoditních trzích je také palivový škrty jako investiční banky, zjistíte, že je těžké, aby se zisky v tradiční obchodní modely.

Barclays je také zvažuje prodej své globální drahých kovů podnikání. I když je na trhu-dělat členem London Bullion Market Association (LBMA), banka byla ustupující z drahých kovů podnikání za posledních několik let.

Nejnovější články: