Crypto-Obchodování Dostane Pozornost Austrálie je Daňový Úřad

Kryptoměna byla trochu šedá zóna, když dojde k uložení daně jako cryptocurrencies přeshraniční transakce se dějí neustále a to je obtížné pro orgány sledovat.

To má za následek mnoho kryptoměna obchodníci neplatí daně vůbec. Daňové orgány po celém světě se nyní snaží přijít s novými předpisy, aby daňové kryptografických operací.

Nejnovější regulační orgán, aby zákrok na cryptocurrencies je Australian Taxation Office (ATO). ATO vydala varování, že kryptoměna obchodníci by měl oficiálně oznámit své příjmy a platit příslušné daně.

Vlastnosti A Ne Měny

ATO bylo celkem jasné, když říká, že žádné příjmy vyrobeny z cryptocurrencies v Austrálii musí být jasně deklarována v daňové formuláře. Podle agentury, od cryptocurrencies jsou považovány za majetek a ne měna v Austrálii, měly by být hlášeny v rámci kapitálových zisků daně. Nicméně, tam je stříbrný podšívka, aby se toto rozhodnutí. Jako majetek, každý, kdo má digitální aktiva za více než rok před prodejem nebo obchodování na nich bude získat 50 procent slevu na daň z kapitálových výnosů.

Jako vysvětlení, jak to funguje, je následující. Jednotlivec, který koupil 10 000 dolarů za bitcoin a později ho prodal za $14,500 bude muset hlásit 4.500 dolarů zisku z prodeje. Nicméně, v případě, že prodej byl proveden po roce drží digitálních aktiv, pak prodejci nebudou muset platit plnou výši daně na jejich zisk.

Obchodníci by měli vzít v úvahu jejich ztráty v jejich vykazování. Může skončit, že není třeba platit daně vůbec, zejména v případě, že utrpěli ztráty v jejich obchody, protože většina cryptocurrencies byli svědky krveprolití v roce 2018.

Fandové Nejsou Zdaněny

Navíc, tam je osvobození, pokud jde o daňové výkaznictví. Pokud člověk má digitální aktiva méně než$10,000, tak nebudou muset platit daně na ně. Je to proto, že jsou považovány za aktiva vyhrazena pro osobní potřebu a potěšení.

Zatímco není tam žádný konkrétní štítek na kapitálové zisky plán nebo daňové přiznání určit, jak mnoho lidí, kteří investovali v kryptoměna jsme stále při pohledu na složení aktivitu tohoto roku, aby zjistili, žádný významný dopad cryptocurrencies. Nicméně, jsme pozorovali přes naše ATO společenství kanál a poradenství v oblasti zvýšení otázky vztahující se k daňové povinnosti kryptoměna aktivity, které vidíme jako pozitivní u lidí, kteří chtějí udělat správnou věc v plnění svých povinností.


ATO mluvčí

Aby se zajistilo, že nikdo vyhýbá těchto daní, ATO vyžaduje povinné ověření identity na všech kryptoměna výměny. Navíc, všechny transakce v hodnotě více než 10 000 dolarů, musí být hlášeny ATO

Nejnovější články: