Měkké inflace, holubičí RBA udržuje Aussie slabý

Očekávání, že změna v postoji k jestřábí u RBA držel Australan vzestupnou vůči Kanadskému dolaru po většinu července. Australský dolar rally proti Loonie byl také zvýhodněný slabost cen ropy a oživení v cenách železné rudy na 70 dolarů za tunu.

Očekáváme však, že situace se mění v týden dopředu vzhledem ke skutečnosti diskutovali pod.

HDP údaje za Květen, hlásil, Statistics Canada, oprávněné nedávné zvýšení úrokových sazeb Bank of Canada.

Ekonomika rozšířila o 0,6%, ve srovnání s 0,2% v předchozím měsíci, vyšší než očekávání analytiků o 0,2% růst. 14 z 20 průmyslových odvětví, hrál dobře. Zatímco zboží produkující průmysl vzrostl o 1,6%, služby-založené průmysl vzrostl o 0,2%. To byl sedmý po sobě jdoucí měsíční zvýšení. Pozitivní růst HDP obrázek vyvolalo spekulace o dalším zvýšení úrokových sazeb. Avery Shenfeld, ekonom CIBC Kapitálových Trzích, uvedl, že jakákoliv revize odhad růstu by se spustit další rally v Kanadském dolaru.

Minulý měsíc, Aussie shromáždil 4% vůči americkému dolaru a 3.16% vůči Libře. I proti Euro, Australský dolar pokročilé 1.84%. Nicméně, analytici se domnívají, že současná síla Aussie by mohlo mít negativní dopad na vývoz. Tak, RBA nebude nakloněn zvýšení úrokových sazeb v tomto bodě v čase. Tento argument je podporován i pouhé 0,2% q-o-q nárůst spotřebitelských cen v červnu čtvrtletí, ve srovnání s 0,5% nárůst v prvním čtvrtletí, a nižší než odhady Wall Street 0.4% nárůst. Dokonce i roční inflace klesla na 1,9%, oproti očekávání trhu o 2,2% čtení, a pod 2% úroveň, na něž Reserve bank of Australia.

RBA Guvernér Lowe Poukázal na to, že nízký růst mezd 2% neumožní Austrálie dosáhnout inflační cíl 2,5%. V projevu k Anika Nadace, Lowe prohlásil, že není pod tlakem, aby zvýšit úrokové sazby. Lowe také zamítl možnost zvýšení růstu mezd v krátkém čase. Tak, základy prospěch AUD/CAD pár zůstat v klesající poznámka.

AUD/CAD cena graf ukazuje odolnost pro páru na 0.9990. Navíc, klesající stochastický oscilátor potvrzuje ztrátu hybnosti. On balance volume indikátor dosahuje nových minim. Můžeme tedy očekávat, že měny cross zůstat v klesající tendenci.

AUD/CAD Pár: 31. července 2017

Krátké pozice by bylo ideální získat od předpokládané klesající trend z AUD/CAD pár. Chceme otevřít krátkou pozici v blízkosti 0.9940, s příkazem stop loss nad 1.0040. Na příkaz take profit by být umístěn v blízkosti další významné podpory z 0.9780.

Vytvořit podobné nastavení v binárním trhu, bychom chtěli investovat do dát možnost, když se pár obchoduje na asi 0.9940. Smlouvu, která vyprší na nebo kolem 8. srpna by být zvolena u nás.

Nejnovější články: