Blížící se jednání o NAFTA změní Loonie slabší

Značný nárůst Forex volatilita trhu, přinesla překvapivé vítězství Donald Trump v USA volby, se neočekává, že až odezní dříve. Ve skutečnosti, mnoho analytiků věří, že chaos se začala teprve nyní, protože nikdo nemá jasnou představu o zahraniční politice a schopnosti Prezidenta USA. Je ironií, že v minulosti, Trump se jasně vyjádřil své názory na různé otázky. Přesto, že analytici mají rozdílné názory.

Kanadská ekonomika, která je vysoce závislá na americkou ekonomiku, je určitě bude mít vliv. Jsme přesvědčeni, že Loonie oslabí výrazně vůči hlavním měnám, včetně Eura, dolaru v nadcházejících týdnech z důvodů níže.

Americký Prezident Trump uvedl během volební shromáždění, že bude znovu projednat dohody NAFTA jako to nezdá prospěch NÁS jakýmkoliv způsobem. USA je největším obchodním partnerem Kanady. Více než 70% Kanadského vývozu dosáhnout AMERICKÉ přístavy. Vítězství Trump bude mít Kanadský dolar slabý a nestabilní alespoň pro příštích pár týdnů.

Reuters

Kanadská vláda se nepodařilo podepsat dohodu o volném obchodu (CETA) s EU, během Brussel summit konat v posledním týdnu října. Zpoždění může mít vliv na vývoz hovězího a vepřového masa z Kanady. I když obchod byl nakonec dohodli na neděli 30. října 2016 poté, co opozice v Belgii.

Surové ropy, což je jeden z hlavních vývozních produktů z Kanady, zůstává slabá na $45.27. I když korelace mezi Kanadského dolaru a cena ropy výrazně poklesla v posledních několika měsících, stále, slabost v surové cena bude mít negativní dopad na ropu.

Naopak, eurozóna inflace zaznamenané tempo růstu o 0,5% y-o-y, v říjnu nejvyšší od roku 2014. Hlášené růst byl v souladu s odhady analytiků a vyšší než 0,4% růst hlášeny v předchozím měsíci. Robustní míra inflace se očekává, že udržet Euro, dolar silnější. Na základě výše uvedené diskuse, můžeme odvodit, že Euro zůstane silný v blízké budoucnosti.

EUR/CAD dvojice má silnou podporu v 1.4380. Hybnost roste a akumulace/distribuce indikátor ukazuje, že investoři zvyšují své dlouhé pozice v EUR/CAD pár po období konsolidace. Můžeme tedy očekávat, že na EUR/CAD pár začne jeho pohyb vzhůru brzy. Historický graf naznačuje, že další hlavní rezistenci na EUR/CAD pár je na 1.5540.

EUR/CAD Pár: 11. listopadu 2016

Takže, měna obchodník může jít long na EUR/CAD pár poblíž 1.4640. Obchodník by měl povinně používat stop loss níže 1.4440. Zisk pro dlouhou pozici lze objednat u 1.4860. Obchodníci se riziko chuť k jídlu, můžete počkat na rally, dokud 1.5100.

Binární obchodník může investovat do one touch volání možnost těžit z počasí. Pro navrhované call opce obchodování, binární obchodník by měl vybrat cílovou úroveň 1.4800. Jakékoli datum mezi 10. a 15. prosince může být vybrán jako datum vypršení platnosti pro call opce smlouvy.

Nejnovější články: