FCA Objednávky Více BRITÁNII Výkonnost Fondu Údaje Být Propuštěn

The UK ' s Financial Conduct Authority (FCA) je zavedení přísné předpisy na správci aktiv.

FCA je již dlouho znepokojen vysokou aktiv poplatky pro aktivní řízení aktiv a to navzdory fondu jsou sledovány na index, také známý jako šatna trackerů. Regulátor se rozhodl zakročit a se blíže podívat na tyto prostředky.

K tomu, FCA nařídil, že více informací o finanční prostředky bylo vydáno pod novou sadu pravidel.

Tato nová pravidla vyžadují, aby správci fondů být mnohem otevřenější o fondu cíle a jak jejich výkon se měří. Tím je zajištěno, že ty, kteří plánují investovat v nich mít lepší představu o tom, co jsou stále se do.

V prohlášení, Christopher Woolard, FCA ředitel strategie a konkurence řekl

Pracujeme na tom, aby konkurence lépe pracovat v trhu správy aktiv a chránit ty, kteří jsou nejméně schopni se aktivně zapojit s jejich investic. Dnešní léky stavět na těch, které jsme už představili a bude dělat to jednodušší pro investory, aby si vybrat nejlepší fond pro ně, a pomoci jim dosáhnout jejich investičních cílů.

FCA řekl minulý rok, že to bude při bližším pohledu do fondu cíle, protože mnoho z nich byly velmi jasná, nebo konkrétní. Regulátor také poukázal na to, že mnoho z kritérií výkonnosti fondů se liší mezi různými fondy.

S novými požadavky na údaje, FCA dokončuje své dlouhé sondy odvětví správy aktiv v UK. Sonda byla velmi podrobný a trval tři roky. Výsledky sondy ukázaly, že investoři jsou stále nižší výnosy kvůli slabé cenové konkurence na trhu.

Zaměření Na Skříni Trackery

Jedním z velkých důvodů, proč investoři ztrácejí tolik je způsobeno šatna trackerů. Je to především kvůli vysoké poplatky účtované makléři. Mezi 84 šatna tracker prostředky vyšetřován FCA loňského roku, 64 z nich byly nefunguje tak, jak by měly pro své investory.

Nyní s FCA nových pravidel, investoři budou mít lepší představu o tom, co jsou stále se do. Správci aktiv budou muset odhalit fondu cíle, jaká kritéria používá pro výkon, proč byly vybrány, a poskytnout údaje o dosavadní výkonnosti. Oni také potřebují být více předem o výkonu poplatky.

Mnoho transparentnost aktivisté uvítali změny. Hodně zákazníků zklamat tím, že nedostatek těchto informací a větší transparentnosti jim umožní lépe vybrat finanční prostředky investovat do budoucna.

Nejnovější články: