Londýn Beats Top Finanční Rozbočovače Pro FDI Projektů

Na základě zprávy "Globální investice: řízení UK pracovních míst a růst v oblasti finančních služeb" sestavil Města Londýn, město obdrželi nejvíce finančních investic z jiných zemí, ve srovnání se svými protějšky v jiných zemích. Finanční služby, které byly založeny v město má více přímých zahraničních investic (FDI) než v dalších velkých finančních center na světě.

Zpráva ukazuje, že v roce 2017, celkem 55 FDI projektů byly zajištěny Města Londýn. To bylo dvakrát tolik projektů, zajištěné obou Frankfurtu a New Yorku, které jsou v Londýně nejbližší konkurenti. FDI projekty jsou zahraniční investice do stávajících projektů, a kde zahraniční investor dostane většinového vlastnictví.

Přes všechny nejistoty, že Brexit jednat způsobil, zdálo se, že v roce 2017 stále viděl spoustu projektů, a to město je. Z celkových přímých zahraničních investic projekty zajištěné devět hlavních světových finančních center, Londýn byl schopen získat 28 procent z těchto projektů. V londýně soutěžil proti Dublinu, Hong Kong, Frankfurt, New York City, Lucemburku, Paříži, Tokiu a Singapuru.

Nicméně, Londýn nebyl jediným vítězem, když to přišlo k PZI. Navzdory tomu, že většina projektů, celková hodnota investice byla jen £4,23 miliard. Singapur drží první místo v tom, že největší hodnotu s investicemi v celkové výši £4,73 miliardy. To je hodně investic v jedné malé zemi.

S těmito výsledky, Londýn má zajištěné £8.6 miliard dolarů zahraničních investic v období od roku 2013 do roku 2017. Tento výkon je neuvěřitelné finanční centrum, které je uznáváno powerhouse po celém světě. Nicméně, postavení Londýna jako přední finanční centrum, může být v nebezpečí.

Hrozící Brexit

Je to z důvodu hrozby ne-jednat Brexit je velmi blízko, aby se stal realitou. Londýnské finanční služby sloužit jako magnet pro zahraniční investice a poskytnou hodně peněz pro BRITÁNII, ale to je hlavně proto, že jednoduché obchodní přístup.

V prohlášení, Catherine McGuinness, politiky předseda City of London Corporation, řekl

BRITÁNIE vede světě, pokud jde o vyvážející finančních služeb a máme řadu silných stránek, které přitahují investory. Nemůžeme však dovolit, aby si tuto pozici za samozřejmost. Zahraniční investiční toky může posunout rychle, takže je důležité, že jsme se zajistit pozitivní Brexit dohodu, která poskytuje důvěru a jasnost pro odvětví.

Tam jsou již známky zpomalení jako údaje ukázaly, že tam byl pozoruhodný devět procent pokles britské ekonomiky v letošním roce. Navíc, nové investice klesly o 5 procent, s fúzemi a akvizicemi jít dolů o dalších 13 procent. To může zhoršit jako Brexit termín dostane blíž a žádná formální dohoda je dokončena.

Nejnovější články: