Nové Indické Ipo Očekává, Že Přinese Miliardy Dolarů V Roce 2020

Počáteční veřejné nabídky (Ipo) je hlavní tah do společnosti, získat nějaké finanční prostředky pro jejich potenciální rozšíření a provozu.

Úspěšné IPO může proměnit společnost z menší hráč hlavní hráč na trhu. Indie se zdá být chystají nějaké velké Ipo v příštích měsících.

Všechno to začalo, když Premiér Narendra Modi vláda oznámila, že bude prodávat některé jeho podíl v Life Insurance Corp. of India (LIC).

Společnost je jedním z největších v Indii a prodeje jejích aktiv je součástí vládní cíl prodat některá svá aktiva.

NDTV

Odborníci již projekt, který vláda může získat mezi 850 miliard až 900 miliard rupií. To je v hodnotě miliard dolarů s nižší odhad se rovná $11,9 miliardy. Někteří odborníci jsou více optimističtí a hodnoty, na mnohem vyšší sazby.

IPO s takovou hodnotou je největší v Indii nikdy neviděl, a může potenciálně zvýšit Životní Pojištění Corp. stala nejcennější společnost v Indii. V poslední době zemi viděl IPO, jako to bylo před deseti lety, kdy Coal India Ltd. plaval 3,4 miliardy dolarů IPO.

IPO se nebude dít bez překážek. To vše závisí na načasování IPO a poptávky na trhu. Pokud nikdo koupí akcie, tak IPO možná platýs. V současné době, investoři nemusí být na trhu pro hlavní verzi teď a IPO by mohlo skončit pouze zvyšování kolem 400 miliard rupií.

Další Dva Velké Obchody

Tam jsou také dvě další velké Ipo v potrubí. Jedním z nich je Věž Infrastruktury Věřit. Tento IPO spravuje mobilní telefon věž podnikání, Reliance Industries Ltd. Někteří odborníci odhadují, že hodnota IPO hit $3,5 miliardy. To je jeden z největších Indických Ipo objevovat v poslední době. Další IPO, která se bude prodávat velký je pro SBI Karty a Platební Služby. Společnost se očekává, že zvýší více než miliarda dolarů pro jeho nadcházející prodej.

Tato nedávná záplava velkých Ipo bude velký pro Indické ekonomiky. V poslední době zemi viděl IPO porušení miliardy-dolaru známky v roce 2017, kdy zemí velké pojišťovací společnosti šel veřejnost. Poslední velká IPO byl 2019 Velvyslanectví Office Parky REIT je 689 milionů dolarů IPO.

Nejnovější články: