Měkké dat maloobchodní tržby změní Aussie slabý

Minulý měsíc, Australský dolar sotva reagoval na zprávy o 0,5% hospodářský pokles ve třetím čtvrtletí roku 2016. Analytici a obchodníci obecně vyřazeny ekonomické údaje jako jeden-čas události.

Jejich argument byl založen na skutečnosti, že ceny komodit jsou při pohledu nahoru a poptávka z Číny, největšího světového spotřebitele většiny komodit, je vyzvednout. Naopak skeptici zpochybnil pravděpodobnost úspěšné realizace výrobních snížit tím, OPEC a další ropu produkujících národů. Tato anomálie držel AUD/CAD pár do značné míry bez pohnutí na 0.9730.

Nicméně, nedávné ekonomické údaje z Austrálie, propuštěn v úterý, naznačují, že není vše v pořádku s Austrálií. My vám tímto představit náš argument pro medvědí pohled na AUD/CAD pár.

Bloomberg TV Filipíny

Podle Australského statistického Úřadu maloobchodní tržby vzrostly pouze o 0,2% m-o-m v listopadu 2016, ve srovnání s 0,5% růstu v předchozím měsíci. Analytici očekávali růst maloobchodních tržeb o 0,4% v listopadu. Čína je největším vývozním partnerem Austrálie. Tedy, jakékoliv negativní zprávy o Číně má tendenci mít vliv na Aussie. Národní statistický Úřad oznámil, že spotřebitelské ceny v Číně vzrostly o 2,1% v prosinci. To byl zářez nižší než 2,2% nárůst čekali analytici, a 2,3% zisk vykázala měsíc zpět. Měkké růst spotřebitelských cen bude mít vliv na cenu dovozu, včetně komodit jako železné rudy a koksovatelného uhlí. Tyto dvě komodity generovat většinu Australských vývozních příjmů.

Tak daleko jako Kanada se obává, že změna zaměstnanosti a obchodní bilance údaje byly daleko lepší, než se očekávalo. Na Statistiky Kanada oznámila přidání 53,700 pracovních míst v prosinci 2016, proti tržním očekáváním ztráty 5,100 míst. Navíc, v listopadu 2016, Kanada skončila s obchodní přebytek ve výši 0,5 miliardy. Analytici čekali, že obchodní deficit ve výši 1,6 miliardy eur. Konečně, ropy, což je jedním z hlavních vývozních příjmů příjmy z Kanady, se očekává, že dále poroste na pozadí OPEC snížit produkci spolu s poklesem stavu zásob ropy v USA. Takový scénář se očekává, že prospěch Kanadské ekonomiky a posílení Loonie. Na základě výše uvedených skutečností jsme prognóza poklesu AUD/CAD pár v následujících dnech.

Měnový pár tváří firmy rezistence na 0.9800 úrovně. Kromě toho, základní nemotornost je také indikován sub-20 čtení stochastický oscilátor. Takže můžeme očekávat na měnovém páru klesat a znovu otestovat úroveň podpory.

AUD/CAD Pár: 12. ledna 2017

Za těchto okolností by bylo moudré vytvořit krátkou pozici v AUD/CAD pár. Krátké pozice mohou být otevřeny v blízkosti 0.9800. Aby se zabránilo ztrátám z nečekané volatility, příkaz stop loss může být umístěn nad 0.9900. Krátké pozici, může být pokryta v 0.9660 nebo vyšší.

Tak daleko, jako binární obchodník je znepokojen tím, že zisk může být generován investicemi do jedné nízké (nebo nižší) smlouvy. Možnost smlouvy by měly zůstat v platnosti po dobu jednoho týdne. Stejně tak obchodník by měl investovat pouze tehdy, když AUD/CAD pár obchodů nad 0.9800.

Nejnovější články: