Cboe Market Data Nabízených Za Snížené Ceny Do Maloobchodních Makléři

Maloobchodní makléři jsou vždy hledají reálném čase data z renomovaných zdrojů, tak, že mohou dělat lepší rozhodnutí o svých investicích. Cboe Globální Trhy, se rozhodla řešit tento požadavek s jeho nejnovější verze produktu. Společnost slibuje, že zájem maloobchodních makléři real-time aktualizace dat pro snížení měsíční poplatek $3,500.

Když to přijde k obchodování na burze, protože věděl, zda cena akcií půjde nahoru nebo dolů, je velmi důležité. To může znamenat rozdíl mezi ztrácí silně nebo rychle hotovost. Cboe nabízí makléři nová real-time stock quote a obchodní informace, zdroje dat. Společnost již nabízí toto živé krmivo k jeho velké jméno zákazníků, ale Cboe je nyní v plánu, aby bylo k dispozici pro maloobchodní makléři.

V plánu je nabídnout malé maloobchodní makléři na nižší poplatky. Firma tvrdí, že její nový program bude cílení malých kanceláří a jednotlivými investory. To je hlavně z důvodu vysoké poptávky po výrobku, jediná platforma, kde mohou získat všechny údaje, které potřebují.

Makléři budou mít přístup na Cboe Jeden Souhrnný Zdroj. To je Cboe je úplný přehled o různých nabídek a obchodů v různých burz v USA, které Cboe provozuje. Kvalifikovat se však makléř bude muset dokázat, že 50 procent jeho uživatelů jsou profesionální investoři. Broker bude také muset prokázat, že to nemá více než 5000 uživatelů.

Nákladově efektivní Řešení Údaje

Makléř může získat celý balíček za pouhých $3,500. Krmivo bude poskytovat real-time referenční citace a obchodní údaje. Budou schopni používat tento jeden výrobek je potřeba pro přístup k čtyři hlavní Cboe místech. To zahrnuje BZX Exchange, EDGX Exchange, BYX Exchange, a EDGA Exchange.

Makléři si mohou vybrat mezi dvěma verzemi krmiva. Jedním z nich je Cboe Jeden Shrnutí Krmiva a druhý je Cboe Jeden Prémiové Krmivo. Hlavní rozdíl je, že Cboe Jeden Prémiové krmivo poskytuje více in-hloubka informace.

V prohlášení, Kevin Carrai, VICEPREZIDENT a globální ředitel Údajů o Trhu na Cboe Globální Trhy, řekl

Naše nové Malé Maloobchodní Makléř Distribuce Program je navržen tak, s tímto posláním v mysli. Catering pro malé, maloobchodní makléři a individuální investoři mají sloužit, věříme, že tento program bude dále demokratizovat přístup k real-time USA akcie citace a obchodní informace prostřednictvím nižších nákladů a širší distribuce na jednotlivé investory.

Nejnovější články: