PayPal Spouští Prostředků Nyní Pro Podniky

Podniky, které používají PayPal jako svůj hlavní platební systémy budou potěšeni tím, že jejich nové Fondy jsou Nyní vybaveny. Pomocí této funkce, podniky budou moci přijímat peníze zaplacené na ně okamžitě. Normálně, PayPal má zpoždění několik dní, než se uvolnit finanční prostředky, ale nyní se vše změnilo s uvedením nových Fondů, Nyní platformy.

Fondy Nyní bude k dispozici pro všechny společnosti, které jsou v dobrém stavu s PayPal, což znamená, že tyto podniky by neměly mít žádné stížnosti zaznamenal proti nim. V první fázi bude ve velké BRITÁNII, Spojených Státech a Austrálii. PayPal již úspěšně dokončila počáteční zkušební provoz služby pro 1 milionu zákazníků. FundsNow se bude vztahovat na všechny platby provedené přes PayPal, žádný horní limit na platbu.

To je velké zlepšení na PayPal a podniky, které jsou závislé na platební procesor. PayPal má stížnosti na zpožďování plateb, což může být špatné pro podniky. Nejdelší zpoždění byla zaznamenána 21 dní a každý vlastník firmy ví, že zbytečným prodlevám, jako to může zranit jejich spodním řádku. S Fondy Nyní, podniky v těchto třech zemích může eliminovat takové zpoždění a zajistit, že běžet hladší provoz.

PayPal tvrdí, že podezření z podvodu, bude mít za následek zpoždění, jak bude společnost zastavila platby za nějaký čas, když se to vyšetřuje tvrzení. Navíc, pokud nějaké stížnosti proti podvodům pop-up proti podnikání, Fondy Nyní funkce bude přijata pryč od nich – což je poklepání na rameno pro tyto společnosti, aby jejich záznamy v čistotě.

Podporu Pro On-Line Podnikání

Jedním z hlavních starostí pro e-business je zpoždění před fondů se vydala k nim. S PayPal Fondů Teď, oni by mohli být podporováni, aby měli zákazníci používat PayPal pro všechny platby v budoucnu. PayPal není první realizovat okamžité vyrovnání funkce. Jeho konkurent Stripe spuštěn jeden zpět v roce 2016.

Hlavním důvodem pro transakce zpoždění při uvolňování prostředků je, že platby procesor, jako je PayPal by rád, aby zajistily, že to není používán pro podvodné nebo jiné trestné účely. Kontroly obvykle trvá několik dní, ale věci se nyní urychlí.

Navíc, PayPal nedávno získala 'Simility', start-up zaměřený na AI-na základě podvodů a řízení rizik. Místo lidí, kontrola za podvod, technologie, která se Simility' přináší na stůl, případně může pomoci věci urychlit.

Tato nová funkce může růst pouze PayPal userbase. Platby procesor je už největší procesor na eBay, zatímco jeho hlavní zdroj příjmů, je online obchodní transakce. S více podniky potenciálně rozhodnou použít v budoucnu, PayPal je FundsNow platforma se očekává, že být hra měnič pro společnost.

Nejnovější články: