Pokles ve 3. čtvrtletí příjmy změní AMEX slabý

Následující zpráva fiskálního roku 2016 výsledky za třetí čtvrtletí, který šel přes odhady analytiků, cena akcií American Express Company (burzovní index NYSE: AXP) se shromáždili, aby uzavřel na $72.42 v pondělí.

Potvrzení, že fiskální 2017 outlook a zvýšit na celý rok 2016 zisk na akcii zobrazit také pomáhal rally na skladě.

Zatímco mnozí se domnívají, že akciové rally dále, existují náznaky, že akcie by podstoupit dočasné korekce vzhledem k podrobnosti jsou uvedeny pod ním.

New York-založené finanční instituce hlášen třetí čtvrtletí zisk ve výši 1.142 miliard, nebo $1.20 na akcii, při příjmech $7.774 miliard eur, oproti zisku $1,266 miliard, nebo $1.24 na akcii, při příjmech $8.193 miliardy eur ve stejném čtvrtletí fiskálního roku 2015.

American Express

Bez restrukturalizačních nákladů a daňových dopadů, upravený třetím čtvrtletí zisk na akcii byl byt za $1.24, ve srovnání s předchozím rokem, ale vyšší, než analytici odhad z $0.97 na akcii.

Za celý rok 2016, společnost zvýšila svůj zisk na akcii pokyny k rozsahu $5.90 až 6 dolarů za akcii, od předchozího zobrazení $5,40 5,70 dolarů za akcii. Non-GAAP zisk předpokládá se, že být mezi $5.65 a 5,75 dolarů za akcii. American Express také potvrdila, že fiskální 2017 zisk na akcii vedením 5,70 dolarů za akcii.

To může být poznamenal, že v loňském roce American Express ztratil svůj 16 let starý partnerství s členství-pouze sklad klub, Costco a bývalý se snaží odskočit od rána na jeho zdroj příjmů. Na 11 milionů zákazníků z Costco tvořily 10% American Express klientů a 20% úvěrů.

Negativní dopad ztráty Costco podnikání bylo jasně vidět v segmentu rozumné výsledky. Americký Spotřebitel Služeb segmentu vykázala 26% pokles v Q3 příjmy $401 milionů eur. Na Mezinárodní Spotřebitele a Síťových Služeb segmentu uvádí marginální růst z $1 milionu ve třetím čtvrtletí příjmy na 155 milionů amerických dolarů, ve srovnání s loňským rokem. Na Globální Obchodní Služby segmentu publikováno plochou třetím čtvrtletí čistý příjem ve výši 466 milionů eur, ve srovnání se stejným obdobím loňského roku. Globální Obchodní Služby oznámila, že 10% pokles ve třetím čtvrtletí příjmy 359 milionů dolarů.

Jak to může být zřejmé, American Express nepředjímá žádné zvýšení zisku ve fiskálním roce 2017. Kompenzovat ztrátu příjmů, společnost zvýšila marketingové náklady o $200 milionů v roce 2016. Investoři jsou přesto vidět, jakým způsobem společnost bude kompenzovat ztráty příjmů. To je případ, v podstatě můžeme tvrdit, že akcie se již započítáno v navýšení v příjmech vydané řízení. Takže, očekáváme, že akcie klesat brzy.

Na rozdíl od téměř vertikální nárůst populace v posledních několika dnech, technickou propast, která se vyvinula v druhé polovině minulého měsíce, označeny modrým kruhem, stále zůstává pokryta. Vysoké devadesát čtení stochastický oscilátor je také ukazuje na překoupený scénář. Proto jsme přesvědčeni, že akciový by přišel dolů, aby zaplnil mezeru brzy.

American Express Skladem Cena: 15. listopadu 2016

Takže, obchodník může spekulovat na sestupný trend nákupem one touch opce od některého z renomovaných binární makléři uvedené v této webové stránky. Cílová cena opce by měla být větší než 65 dolarů. Konečně, dát dostatek času pro akcie klesat a porušují požadovanou úroveň, obchodník by měl ujistěte se, že dát možnost zůstává aktivní až do 15.prosince.

Nejnovější články: