ICO Startech Stále Silná i Přes ETH Pokles říct BitMEX

Počáteční mince nabídky (ICOs) se ukázalo být spolehlivý způsob, jak start-up společnosti, aby finanční prostředky v roce 2017. Nicméně, s dipem v cenách pro mnoho cryptocurrencies, finanční analytici očekávali nadšení pro Suroviny kužel off v roce 2018. Bitcoin propadla z jeho vysoké 20.000 dolarů v prosinci roku 2017 na zhruba $6,600 v září 2018. Ethereum (ETH) také neměl nejlepší časy v roce 2018 a byl svědkem 80 procent dip.

Tisíce mezinárodních organizací pro Suroviny, které používá ETH jako jejich kryptoměna volby jsou v současné době v průšvihu, protože klesající ceny. Konvenční moudrost předpovídá, že lidé již nebudou mít zájem riskovat a investovat do mezinárodních organizací pro Suroviny ale věci nejsou tak špatné, jak by se dalo očekávat.

V nedávné zprávě o BitMEX Výzkumu, 222 projekty byly sledovány která odhalila, že více než 5,5 miliardy dolarů byl zvýšen o tyto Suroviny. BitMEX analytici věnována pozornost na to, jak pokles ETH je hodnota ovlivněna spodní linie tyto Suroviny.

Zpráva odhalila, že projekty vlastně vybral tolik peněz, jako když se nejprve zvýšil své sázky. EOS zvednutý $3.8 miliarda v ETH, který je vyměnil během jeho ICO , která trvala celý rok. Další projekty získala celkem za $1,64 miliardy. Pro tyto projekty, $1,56 miliardy v ETH byla prodána investorům.

Navíc, i přes dlouhotrvající pokles Ethereum ceny, ICO startech stále 830 milionů dolarů v hodnotě z ETH. Oni by ještě být schopen prodat toto množství ETH a být schopen získat další $93 milionů z nerealizovaného čistého zisku.

Bezpečné ETH Nadace

V prohlášení, BitMEX Výzkum, řekl

Přes 85% snížení Ethereum cena od jeho vrcholu, projekty realizované zisky ve výši 727 milionů v důsledku zisků z Ethereum jsou již prodány, často se prodává, než nedávný cenový pád. 3,8 m Ethereum stále na bilance těchto projektů nemusí mít velký vliv na Ethereum cenu, jako jeho představuje poměrně malou část 102 milionů dodávky Ethereum.

To ukazuje dostatečně pevný základ pro ně, že oni by přežili dlouhodobého medvědího trhu.

Diar je další výzkumné firmy, které se podíval do Ethereum a jejich zprávy vyvrácena představa, že prodej Ethereum získané během Suroviny nebyla důvodem poklesu ETH hodnotu. To dokazuje i skutečnost, že 38 procent z ETH získané od mezinárodních organizací pro Suroviny jsou stále v jejich kupujících peněženky. Pouze 62 procent bylo prodáno nebo přesunuto. To je dost, ETH, aby se zabránilo ohrožující jeho kryptoměna tržní hodnotu.

Se ztrátou v ETH hodnotu, ICO-financované projekty jsou již čelí $311 milionů v celkových ztrát. Nicméně, odborníci spekulují, že tyto projekty jsou pocit jisti, ETH vyhlídky tak nejsou panice prodávat.

Nejnovější články: