Vízum Zásahy Na Kryptoměna Poskytovatele Karty WaveCrest

Tisíce pre-paid kryptoměna karty uživatelů byly ovlivněny během víkendu po Vízum rozhodl zákrok na populární kartu poskytovatele a pozastavit jeho služby.

WaveCrest, Gibraltar-založená společnost, problémy pre-paid kryptoměna karty, který umožňuje svým uživatelům provádět platby a vybírat prostředky z Bankomatů pomocí Bitcoin a nejpopulárnějších cryptocurrencies.

Visa se rozhodla ukončit WaveCrest členství, který způsobil problémy pro tisíce kryptoměna pre-paid kartu uživatelé.

Visa se rozhodla zamknout tyto pre-paid kryptoměna karty z Jan 5. po odeslání WaveCrest oznámení a požádal je, aby zavřete všechny pre-placené karty. WaveCrest byla manipulaci s pre-placené karty pro několik významných karty společnosti, jako je BitPay, Cryptopay a Bitwala.

Každá společnost již vydala prohlášení prostřednictvím svých oficiálních sociálních médií účtů, pokud jde o uzavření. Cryptopay se vydal na záznamu přes Twitter tak říkají, že budou v souladu s pre-placené karty, uzávěry a že všechny finanční prostředky, které byly na karty před zákrokem budou umístěny zpět do majitele Cryptopay účet.

Bohužel, naše vydavatele karty nám přikázal zastavit všechny Cryptopay předplacené karty začíná 5. ledna 2018. Veškeré finanční prostředky uložené na kartách jsou v bezpečí a budou vráceny na váš Cryptopay účty co NEJDŘÍVE. Omlouváme se za všechny nepříjemnosti, a pracujeme na řešení!

— Cryptopay (@cryptopay) 5. ledna 2018


BitPay má také uvedeno na jeho oficiální stránce na Twitteru, že jsou v současné době v jednání s potenciálními alternativní vydavatelů karet.

Na BitPay Karta je již k dispozici z našeho Evropského vydavatele karty Wave Crest Holdings, Ltd. Přečtěte si více a podívejte se, co dalšího pro mezinárodní BitPay Karty: https://t.co/lI9wFpyPWx POZNÁMKA: BitPay Karty uživatelů ve Spojených Státech jsou ovlivněny tuto změnu. pic.twitter.com/uns1GVcgWJ

— BitPay (@BitPay) 5. Ledna 2018


Bitwala státy, které budou v souladu s pre-paid kartu zámek a bude mít mimořádné setkání s jejich tým určit, co je nejlepší pro jejich zákaznickou základnu v pohybu vpřed.

Podle prohlášení Víza, zámek WaveCrest pre-placené karty pochází z Vízum je tvrzení, že pre-paid emitent byl non-kompatibilní s několika provozní pravidla. Vízum se však stát, že WaveCrest je ukončení členství nemá vliv na postavení jiných karet Visa, které převádějí cryptocurrencies jako Bitcoin do normální měnu.

WaveCrest pracoval na kartu, která bude použita v Londýně Blok Exchange (LBX). Pre-placené karty byly zahájeny jako "Dračí Karty" a umožnila by uživatelům strávit několik typů cryptocurrencies. WaveCrest vydala prohlášení omlouvat na všechny své zákazníky, kteří byli vystaveni nepříjemnostem, vzhledem k jeho ukončení členství.

V londýně byl obtížný trh, aby si investoři vstoupit nebo obchodní kryptoměna i přes svou pověst finanční kapitál světa. Plány na LBX karty byly předběžně schváleny Financial Conduct Authority (FCA), a také obdržel 2 miliony liber na financování.

Kryptoměna trhu, a to zejména Bitcoin má značně během posledních 12 měsíců, ale stále přetrvávají obavy o Bitcoin je volatilita, bezpečnost a tradiční přijetí.

Nejnovější články: