2008 Finanční Krize Stále Táhl Dolů Tisícileté Platit

Finanční krize v roce 2008 byla zničující událost na globální finanční průmysl. I když deset let prošel, je stále ovlivňuje lidi dnes.

Podle studie, kterou Rozlišení Nadace, millenials, kteří vstoupili na trh práce v době finanční krize jsou cítit dozvuky i dnes. To má vliv na jejich schopnost začít rodiny a vypořádat se s řadou finančních tlaků.

Studie, která je součástí think tank "Výhled hospodaření," studoval skupin, které měly své mzdy nejvíce postižených finanční krizí.

Tisícileté zaplatit, bylo vidět, že trpěli nejvíce mezi mzdových skupin, zatímco ty starší mají jejich plat obnovit na předchozí úroveň, a dokonce i překonat. Právě teď, ty, v jejich 30s jsou vidět průměrné mzdy o sedm procent pod svým vrcholem před krizí.

PBS NewsHour

Většina z těchto pracovníků bylo v 20. letech, když v roce 2008 udeřila finanční krize a byli mezi oběťmi. Podle údajů, mzdy klesly o 11 procent v průběhu období od roku 2009 do roku 2014, i když to udělal obnovit bit.

Podle Usnesení Nadace, tento věnovat pokles ovlivnila jejich životní styl negativně, takže je pro ně obtížné, aby se potýkají s různými finančními tlaky roste starší.

Dobré Zprávy Na Obzoru

Nicméně, toto platí drop se zdá, že bude konečně pryč. Studie ukazuje, že mzdy začaly jít nahoru znovu v roce 2018. Think tank očekává, že mzdy vzrostou o 1,5 procenta, po očištění o inflaci, v roce 2019. To odráží zmírnění inflace a růst mezd pobyt na tři procenta. To je největší inflaci platit růstu od Brexit hlasování. Nicméně, to je stále nižší než 2,1 procenta růstu před finanční krizí.

V prohlášení, Dan Tomlinson, analytik politiky na Usnesení Nadace řekl

Je důležité, že vidíme platit růstu vrací, růst produktivity jízdy vyšší plat a těmto lidem pomoci, aby mohli dovolit dělat věci, jako je usadit se, mít rodinu, a přestěhovat se do svého domova.

Všechny mzdové skupiny, se očekává, že prospěch z tohoto zvýšení platu, i když milénia bude stále zaostává. Tam je trochu radu, že studie může dát, že jim může pomoci dohnat: změna pracovních míst.

Data ukazují, že zvýšení mezd je největší mezi těmi, které se pohybovaly pracovních míst. Expertní analytici poukazují na to, že lidé, kteří hledají silnější platit růstu může zbavit svého starého zaměstnavatele a získat nové za 4,5 procentní nárůst ve srovnání s jen 0,5 procenta zvýšit, pokud zůstanou s jejich starý job.

Nejnovější články: