Revolut Nabídnout Přeshraničních Transakcí

Britských fintech startup Revolut má zlomené novou půdu tím, že se Evropské bankovní licence z Litvy.

To by umožnilo společnosti k zahájení operace na Evropském trhu v příštím roce. To je velký krok pro Revolut, protože to by umožnilo, aby banka vstupu do Evropské Unie i po Brexit tlačí skrz.

Plánuje Získat velké BRITÁNII Licenci Stejně

Revolut, která byla zahájena teprve před třemi lety, není jen spokojen s rozšířením do Evropy. To také plánuje získat plnou UK licenci.

Zdroje říkají, že to je v souladu s její ambice stát se "Amazon bankovnictví". S jeho novou Evropskou licenci, Revolut ve stopách začínajících jako Zopa a N26 , kteří také nedávno dostal své licence.

Revolut, začal Nikolaj Storonsky, zpočátku nabízí debetní kartu, která umožnila zákazníkům platit v různých měnách, aniž by museli starat o placení mezibankovní poplatky. Společnost se od té doby rozšířila a nabízí i další produkty, jako jsou základní běžné účty. Revolut tvrdí, podpisu až 8000 uživatelů denně.

Revolut

Licence bude nyní umožňují Revolut zákazníkům ukládat své platy přímo do svých účtů. V roce 2019, společnost plánuje nabízet další bankovní produkty, jako osobní a obchodní úvěry svým zákazníků.

V prohlášení, řekl Storonsky

Naší vizí je, že maloobchodní a firemní zákazníci budou moci žádat o úvěr v jen dvě minuty od v rámci aplikace, a pak mít peníze na svém účtu téměř okamžitě. Budeme odstranit byrokratický proces a přijít levnější než tradiční věřitelé.

Další Plány Na Expanzi

Plán na zavedení těchto služeb v menších Evropských zemích tak, že mohou být plně vyzkoušeny. Evropský průkaz by pak měl umožnit Revolut otevřít své výrobky do větších zemí, jako je Francie, velká BRITÁNIE a Německo. To je, není tam zastavit. Společnost říká, že to už má plány na převzetí jeho operací USA, Japonsko, Austrálie a další země.

Investoři jsou velmi pozitivní o Revolut je budoucnost. Společnost má miliony z investic a může se pochlubit, že DST Global, časný zastánce obou Spotify a Facebook, jako hlavní investor.

Právě teď, současná hodnota firmy je zavěšen na 2 miliardy dolarů a současný vývoj znamenat, že to bude stát za ještě více brzy, když to příště udělá nabídku akcií na burze. Zprávy říkají, že společnost je již v jednání s SoftBank Vidění Fondu. Tento kapitál bazén je podpořena Apple, Japonská SoftBank, a Saúdská Arábie je suverénní fond.

Nejnovější články: