Nadcházející Itálii Referendum Ukázalo, Že Euro Slabší

Vítězství Trump posílil Dolar proti ostatním hlavním měnám v nečekaným způsobem. Není divu, Euro, dolar byl jedním z hlavních poražených. Euro ztratilo více než 600 pips a dotkl minima 1.0518 vůči americkému dolaru.

Od té doby, Euro nebyl obnoven mnohem vůči americkému dolaru. Naopak Australský dolar, který měl také klesla proti Platidla, má zpět většinu ztracených zemí. Ironií je, že EUR/AUD pár zůstává rozsah vázán, i když základy jsou ve prospěch silnější Australský dolar.

Nadcházející události v Eurozóně a vývoj v Číně, jak je uvedeno pod naznačují, že Euro, dolar může konečně začít svůj pohyb směrem dolů proti Australskému dolaru.

Financial Times

Ten Prezident ECB Mario Draghi uvedl, že převládající nízké úrokové sazby mají povzbudil investory k podstupování nadměrného rizika. Tento build-up dluhu nyní hrozí, že vliv na zájem citlivý trh s nemovitostmi ve velkém způsobem. Ještě, Danske Bank je hlavní Analytik Allan Von Mehren se domnívá, že by ECB prodloužit program nákupu aktiv o 6 měsíců. Mehren tvrzení vyplývá ze skutečnosti, že eurozóna se stále potýká s problémy nízké inflace a špatná zvyšování mezd. S cílem zvýšit vývoz, ECB by také ráda viděla čepici na sílu Eura dolaru. To může být dosaženo prostřednictvím rozšíření programu nákupu aktiv.

Na 4. prosince , Itálie míří k referendu rozhodnout, zda je ústavní reforma je nutná, nebo ne. "Ano" hlasování umožní vládě snížit výkon Senát nebo horní sněmovna Parlamentu. Nakonec, to by vládě umožnily projít zásadní účty rychle. "Ne" hlasování by posílit anti-EU strany, například Hnutí Pěti hvězd. Situace nyní vypadá, jako kdyby odpůrců by vyhrál referendum. Vyhlídka anti-EU strany stoupá do popředí se očekává, že oslabení Eura.

V Číně, obchodníci začali zásoby klíčové suroviny, jako jsou železné rudy a metalurgického uhlí. Pokud Trump začne se zaměřením na velké projekty v oblasti infrastruktury, reflace' proces, očekává se, že dále tlačit na ceny komodit vyšší. Tak, jako preventivní opatření, Čínští obchodníci začali jejich nákupu surovin.

Železné rudy a koksovatelného uhlí jsou dva nejvyšší vývozní příjmy příjmy z Austrálie. Tedy, můžeme očekávat, Euro, dolar oslabil vůči Australskému dolaru. EUR/AUD pár prolomil support na 1.4480. Týdenní graf naznačuje, že další významnou podporu pro akciový existuje na 1.3350. Menší podpora existuje v 1.4080, jako za denního cenového grafu. Negativní čtení MACD indikátor odráží slabost v majetku.

EUR/AUD Dvojice: 1. prosince 2016

Takže, měna obchodník by se měl otevřít krátké pozice na EUR/AUD pár na 1.4330 úrovně. Jak radil vždy mít kontrolu nad ztrátami, stop loss by měl být umístěn nad 1.4530. Krátké pozici, může být rozvláčný, když dvojice dotkne minimum 1.3880.

Binární obchodník může investovat do low opce (také odkazoval se na jako níže nebo put opce) vydělávat na poklesu EUR/AUD pár. Investice by měly být v ideálním případě, kdy měnový pár obchoduje v blízkosti 1.4330. Jeden týden uplynutí období by mělo stačit pro doporučené obchod.

Nejnovější články: