FCA Granty Třetí E-Peníze Licenci Na Crypto Firma

Existuje řada zemí, jako jsou Indie a Čína, kteří mají zcela umýt své ruce, když přijde na jednání a rostoucí kryptoměna trhu.

V důsledku kontroverze kolem kryptoměn, v některých zemích se rozhodli, že jejich nejlepší zájmy leží v zákazu všech cryptocurrencies.

Spojené Království přijala rozdíl stát a je více vítejte na cryptocurrencies jako zákonodárci se domnívají, že kryptoměny budou hrát významnou roli v budoucnosti jejich finanční trhy.

The Financial Conduct Authority (FCA), což je finanční watchdog v BRITÁNII nedávno oznámila, že schválila jeho třetí e-peníze licenci na crypto firma Wirex. Vlajkový produkt společnosti je předplacená debetní karta, která umožňuje převést cryptocurrencies do fiat peníze a může být použit na denní bázi. FCA dříve poskytnuté Odesílat e-peníze, licence, ale licence se řídí firmy, jednání s fiat peníze, a ne crypto.

V prohlášení, Dmitrij Lazarichev, spoluzakladatel Wirex řekl

Licence je dokladem skutečnosti, že společnost se zavázala k prosazování a dosažení nejvyšší úrovně pracovitost a poctivost v podnikání. Wirex je předložení FCA jurisdikce by nechat zákazníky na pochybách, že Wirex jim poskytne nejlepší-v - třída platformu a doprovodné služby

Wirex uživatelé ve velké BRITÁNII bude nyní být schopni používat své MasterCard a Visa trávit svůj cryptocurrencies. Nyní, které mají získat e-peníze, licence od FCA, dobré jméno firmy a image značky bude dostávat podporu a dát Britové jistotu, že jejich prostředky jsou v bezpečí při používání Wirex předplacené karty.

Wirex

UK Watchdog Také Opatrný O Crypto Podvody

Zatímco FCA vyzvala crypto trhu tím, že vydávání e-peněz, licencí, finanční watchdog má také dohlížel na kryptoměna trhu. Začátkem tohoto měsíce, FCA vydal varování, aby se investoři ve velké BRITÁNII varování jim, že i oni byli terčem crypto podvody.

FCA shledal, že podvodné crypto společnosti byly se spoléhat na inovativní webové stránky, fotografie celebrit a špičkových londýnských adres propagovat a prodávat své podvodné nabídky. Britští investoři byli upozorněni, aby zkontrolovat pravost všech těchto crypto nabídky, jako jsou třeba mít schválení FCA jako činnosti, jako je crypto poradenství, obchodování a spotové činností na trhu, všechny spadají pod odpovědnost FCA.

Nejnovější články: