AustralianSuper Varuje, By Investoři Měli Očekávat Nižší Výnosy

AustralianSuper, což je největší super fond v zemi, byl vyslán 8.67% vrátit pro jeho populární "Balanced" volba pro 2018-1019 fiskální, ale společnost je varoval Australský investoři neměli očekávat významné výnosy jako v letošním roce bude s největší pravděpodobností nebude být velmi výhodné.

To je většinou způsobeno tím, že současný hospodářský cyklus zažívá pokles, který by mohl táhnout dolů zisk.

Pozitivní výsledky pro 2018-2019 fiskální přišlo jako docela příjemné překvapení vzhledem k tomu, že super fond by zažít návrat o 7,1 procenta, ale super fondu z jejich předpovědi.

Jedním z důvodů, proč je super fond udělal dobře, protože manažeři fondu přešel od akcií do dluhopisů, které pomohly s posílením fondu.

Navíc, investice s pevným výnosem umožnilo počasí nestálém trhu bez úhony. Tato volatilita trhu se představila v poslední době, kdy S&P/ASX 200 Index ztratil více než 11 procent, ale odrazil se zpět za pouhých šest měsíců.

V prohlášení, Mark Delaney, investiční ředitel fondu, řekl

Viděli jsme úrokové sazby v USA, Trump obchodní války s Čínou a místní pokles na trhu s bydlením jako významné hrozby. Snížili jsme naše alokace aktiv akcií od poloviny 60. let v procentech do poloviny 50. let, zatímco naše pouto expozice rozrostla ze 3 procent na více než 13 procent. Tam byly některé těžké měsíce a občas to vypadalo, jako bychom vidět poměrně utlumený vrátí. Nicméně, tam byl odolnost do infrastruktury a trhů s nemovitostmi, zatímco klesající úrokové sazby také určen pevnou úrokovou udělal dobře.

Nicméně, tento pozitivní vývoj se očekává na poslední. Globální trendy směřují k napjaté atmosféře na trhu, a to může mít vliv na budoucí zisk. To je důvod, proč Delaney varoval fond členové ne očekávat stejnou výkonnost v budoucnosti. On se domnívá, že fond bude docházet k velmi nízké, a dokonce i negativní výnosy se na současném trhu.

Budoucí Směr

Jak pro fond, budoucí plány, Delaney očekává, super fondu zvýší své investice do offshore trzích. AustralianSuper provedla podrobnou studii o mezinárodních trzích a velké finanční prostředky, a zjistil, že většina úspěšných fondů diverzifikovaného investičního portfolia a cílené mezinárodních trzích.

AustralianSuper chce následovat podobný plán a držet 85 procent své investice v domě a použít zbytek investovat do mezinárodních trhů. V současné době fond má pouze 42 procent své investice řízené interně a Delaney si klade za cíl přinést, že až 50% během příštích 12 měsíců. Tyto kroky se očekává, že k ochraně Aussie investoři jít dopředu a snížit míry rizika.

Nejnovější články: