Německá Centrální Banka Varuje, že Země Je Na Špičce Recese

Světová ekonomika je opět cítit tlak a varovné příznaky se objevují všude. Německá centrální banka Bundesbank' vyslal varovné upozornění ve svém měsíční zprávě uvádí, že německá ekonomika je blízko propadu do recese. To je špatná zpráva pro Evropské trhy jako je Německo je největší ekonomikou v Evropě a recesi, se může táhnout ostatní ekonomiky EU, dolů stejně.

Bundesbank bodů na nevýrazný výkon německé ekonomiky v roce 2019. Banka si myslí, že pokles výroby bude pokračovat. To je druhé čtvrtletí po sobě, že ekonomika klesla, což je obvykle to, co lze očekávat, že stát během recese.

Analýza přichází po týdnech špatných příjmů a slabý výkon. Vzhledem Německo je velikost, další ekonomiky v Evropě jsou také cítit pod tlakem. To přimělo Evropské Centrální Banky (ECB), aby přijaly opatření. ECB zvažuje některé měnový stimul k restartování ekonomiky a německá vláda je také uvažuje o zvýšení výdajů-li krize pokračovat.

Bloomberg Trhů a Financí

Tento pokles německé ekonomiky přijde jako trochu překvapení některých analytiků. Až před týdnem, a mnoho finančních analytiků, očekává, že ekonomika ukázat trochu růst za čtvrtletí. Ale tato očekávání se nenaplnilo, s některé instituce jako Deutsche Bank, snížení jejich počáteční 0.2% projekce. S probíhající obchodní napětí po celém světě, mnozí analytici očekávají, že pokles ve výrobním sektoru, který oslabí jiných částech ekonomiky.

Německo Se Snaží Obnovit

V prohlášení, Bundesbank napsal

Budoucí vývoj bude záviset na tom, jak dlouho současné hospodářské dichotomie trvá a který směr to bude trvat, až se to rozpustí. Jak se věci v současné době stojí, není jasné, zda vývozu a potažmo průmysl bude znovu získat své postavení než domácí ekonomika se stává více neobtěžuje.

Zpomalení, že německá ekonomika zažívá již cítil na trhu práce. Růst zaměstnanosti zpomaluje, zatímco růst mezd zažívá související zpomalit. Pokles německé ekonomiky může být obviňován na nedostatek poptávky ze zahraničních zdrojů.

Německý vývoz byly znatelně dolů s UK je Brexit plány stále se prosadil. To přimělo mnoho společností, aby zásobili během prvního čtvrtletí a poptávky zpomalil později. Poptávku pro stavebnictví a automobilový průmysl má také výrazně oslabila.

Nejnovější články: