NÁS Nezaměstnanost Klesá Na Nejnižší Úroveň Za posledních deset let

Nejnovější AMERICKÉ Ministerstvo Práce údaje ukázaly, že míra nezaměstnanosti v zemi klesla na 4,4 procenta na nejnižší úroveň od roku 2007, což naznačuje, silné oživení v USA na trhu práce.

Čísla ukazují, že zaměstnavatelé přidáno kolem 211,000 pracovních míst v dubnu a v průměru za hodinu zisk se zvýšil o 2,5 procenta více než v předchozím roce dosáhnout $26.19. Silný výkon na trhu práce znovu opakuje, celkové posílení vidět v AMERICKÉ ekonomice. Trh práce v USA se rozšiřuje nepřetržitě po dobu více než 79 měsíců, hraje klíčovou úlohu v oživení ekonomiky otlučenou Velké Recese.

V prohlášení Ministryně Práce Alexander Acosta řekl

Tato stabilní a trvalé zvýšení pracovních míst se rovná nový výplaty pro Americké pracovníky a příjem Americké rodiny. Nicméně, máme úkoly, jak jsme se i nadále zaměřovat na růst počtu pracovních míst, na překonání nedostatku dovedností a na rozšíření příležitostí pro všechny Američany.

CBS News

Tam byly obavy ze skluzu v ekonomickém růstu po trhu práce zaslali zklamáním v Březnu po nečekané vysoký růst v únoru. Zaměstnavatelé přidány pouze 79 000 v zaměstnání v Březnu částečně v důsledku sněhové bouře, která ovlivnila ekonomickou aktivitu.

Navíc ekonomika v Březnu byl zaznamenán jako rozšíření nejpomalejší za tři roky na stejném období základ. Propad byl citován podle Federálního Rezervního systému v jeho rozhodnutí ponechat úrokové sazby ve své poslední recenzi. Nicméně nedávné povzbudivé výsledky jsou pravděpodobně vyzve Fed Reserve pokračovat v jeho uvedl programu zvýšení úrokové sazby dvakrát v letošním roce. Curt Dlouho, hlavní ekonom Národní Asociace Federálně Pojištěné Úvěr Odbory řekl, že zvýšení úrokových sazeb v červnu bylo vysoce pravděpodobné.

Vzhledem k tomu, tyto trendy Průmysl odborníci se domnívají, že AMERICKÁ ekonomika se blíží ke stavu plné zaměstnanosti. To znamená, že zatímco nezaměstnanost není pravděpodobné, že jít dolů dále, trvalý růst mezd lze očekávat. Nicméně růst mezd byl chudší, než se očekávalo. Průměrný hodinový výdělek se zvýšil o pouhých 2,5 procenta roční, klesá od února a Března postavy.

Tara Sinclair, ekonom George Washington University uvedl, že tyto zisky na trhu práce by viděli, zaměstnavatelé zvyšují mzdy, ale to se nestalo.

Podle odborníků to je známkou hlubších problémů přetrvávajících v ekonomice. Někteří odborníci se domnívají, že nízký růst je vzhledem k zvýšení produktivity je nižší, než se očekávalo. Jeremy Lawson, ekonom Standard Life Investment řekl, že špatná produktivita vážil na růst a životní úroveň, a vyzval Trump správy k provádění politik na podporu růstu.

Nejnovější články: