UK Firmy Varují Před Výhradně Soustředí Na Brexit

Jako Spojené Království (UK) se chystá jít k volbám za pár týdnů čas, podniky v BRITÁNII se obávají politických stran výběru zaměřit pouze na Brexit spíše než poskytovat stejný význam pro řešení domácích problémů.

Adam Marshall, generální ředitel Britské obchodní Komory (BCC) poznamenal, že podniky by být zklamaný, pokud Brexit dominuje manifesty politických stran.

Britské strany jsou kritizovaný uvolnit své manifesty po místních volbách na konci 4. Května.

BCC stanovených klíčových oblastí pro vládu, aby být: Brexit , podpora podnikatelského prostředí, převedení strategie na posílení regionů, infrastruktury a rozvoje obchodu.

CNBC

Průmysl tělo varoval, že pokud vláda spojeného KRÁLOVSTVÍ nechtěla soustředit na domácí problémy, jako je chronické dovednosti, nedostatek nebo špatná produktivita i nejlepší Brexit by dohoda nepodaří, pohled sdílí i další představitelé průmyslu.

V prohlášení, Allie Renison, vedoucí Evropě a obchodní politiky na Institutu Ředitelů řekl,

Takže nejlepší opustit EU, závisí na posílení naší ekonomické fundamenty, včetně infrastruktury a dovednosti. Zatímco dva jsou jasně spojeny, tam musí být daleko větší důraz na detaily, jak strany mají v úmyslu udělat to druhé.

Renison také zdůraznila, že je třeba pro přezkum stávající daňové a regulační rámec a kontrola, zda bylo vhodné pro nové trendy na pracovišti.

Marshall uvedl, že mnoho z obavy místních obchodů po celé zemi se zabýval základními otázkami, jako je kvalita širokopásmového připojení nebo telekomunikační spojení. BCC doporučil přijetí řady business-friendly politiky, jako je stabilita daní, nové velké BRITÁNII zaměřený regionální program financování, investice do silniční a železniční infrastruktury a zaručený přístup pro podniky světové třídy digitální infrastruktury.

BCC je také žádají, aby vláda zaměřit na rozvoj tření obchodní dohody s EU, hladké provádění budoucích celních postupů a jiných obchodních politik. Tyto připomínky z průmyslu těl v návaznosti na rostoucí obavy, které vyjádřil vedoucí podniku, že vláda věnovat trochu pozornosti na ekonomické otázky jiné, než Brexit.

Terry Scuoler, vedoucí EEF výrobců skupiny řekl, že politické strany, manifesty, musí mluvit o tom, jak komplexní průmyslová strategie by být vyvinut a realizován.

Helen Brand, výkonný ředitel ACCA, profesní účetní těla poukázal na to, že zákonodárci mají výrazně rozptylovat politická nejistota z posledních pár let, což vedlo k rozhodnutí o klíčových politik zpoždění nebo odložené.

Nejnovější články: