FCA Chce Oznámení O Brexit Pohotovostní Plány

S Brexit termín rychle blíží, UK finanční instituce jsou zaneprázdněni dělat plány.

Financial Conduct Authority (FCA), bude mít plné ruce práce, a podnikla kroky již oznámil, že jeho pohotovostní plán je nyní otevřít pro oznámení.

FCA nabízí dočasné oprávnění režim, který umožní firmám provozovat bez nutnosti dalšího povolení pro krátkou dobu.

Cestování Zdarma

Podle FCA, dočasné oprávnění režim vám poskytne firmy, které působí v Evropské Unii lhůtu pro snadnější vstup do spojeného KRÁLOVSTVÍ. Během tohoto období, by měly být o plné FCA povolení pro vstup do BRITÁNIE.

Firmy, které působí v EU a které mají zaregistrováno u Evropského Hospodářského Prostoru (EHP) mají právo podnikat v ostatních zemích EHP bez nutnosti dodatečné požadavky. Tato dávka se používá mnoho BRITSKÝCH podniků a finančních institucí v jejich vstupu na Evropský trh, stejně jako tím, že Evropské firmy, aby se vydala na UK.

Problém je s Brexit, všechny tyto výhody jít pryč brzy. Vyjednávací Brexit by mít něco na místě nahradit. Nicméně, se žádná dohoda na obzoru na Brexit, podniky mohou skončit čelí těžké Brexit, a že by mohly představovat je mnoho výzev. To je důvod, proč FCA provádí tento dočasný plán, aby zajistily, že tam je plynulý přechod.

Dodržení Termínu

Být součástí systému, i když podniky budou muset oznámit FCA, než se 28. Března 2019. Oznámení je zdarma. Navíc, správci fondů bude muset určit, které fondy budou marketing v UK.

V prohlášení, FCA řekl

Jakmile oznamovací okno je zavřené, manažeři fondů, které nepředložily oznámení pro fond nebude schopen použít dočasné oprávnění marketing režim pro daný fond. Nebudou moci pokračovat v uvádění tohoto fondu v UK na stejném základě, jako to udělali předtím, než opustit den.

Bude tam pár výjimek blokování. To jsou nějaké nové sub-fondy EHP SKIPCP, které jsou v dočasné oprávnění marketing režim na výjezdu den. Pokud správce fondu má na starosti tyto sub-fondů, pak mohou požádat o vstup do programu po Brexit stane.

Brexit je na obzoru a mnoho podniků spojeného KRÁLOVSTVÍ se připravuje na těžké Brexit, jak to vypadá velmi nepravděpodobné, že dohody bude dosaženo ještě před uplynutím lhůty.

Nejnovější články: