Měli CHVILKU Dbát Trump Přestat Čtvrtletní výkazy Zisků?

Předseda Donald Trump není žádný cizinec do výchozí spory s jeho tweety. Jeho poslední, kdo způsobil několik vln ve finančních kruzích.

S odkazem na rozhovor s Pepsi je odchozí CEO Indra Nooyi, pak Trump řekl, že namísto čtvrtletní finanční zprávy, bylo by to lepší pro firmy, přejít na šestiměsíční systém. Trump tvrdí, že už má země cenné Papíry a burzy (SEC), dívat se na zavádění změny.

Čtvrtletní finanční zprávy jsou jednou z opor amerického finančního systému. Byly od Securities Exchange Act z roku 1934, který prošel několika letech zhroucení akciového trhu roku 1929.

Zákon vyžaduje, aby všechny veřejně obchodované společnosti uvolnit jejich prodeje a rozvahy každé tři měsíce a každý rok. Tím je zajištěno, že akcionáři vědět, jak společnost funguje.

V mluvení s některými z předních světových byznys lídrů ptala jsem se, co to je, že by se podnikání (zaměstnání), ještě lépe v USA "Zastavit čtvrtletní reporting a jít na šestiměsíční systém," řekl jeden. Že by umožnila větší flexibilitu a ušetřete peníze. Ptal jsem se na CHVILKU do studia!

— Donald J. Trump (@realDonaldTrump) 17. srpna 2018


Zákony, které vyžadují zveřejnění informací o tom, jak dobře společnost je na tom finančně byli skutečně zpřísnily od té doby. To bylo především v reakci na kolaps tři velké společnosti v roce 2002. V dnešní době, akcionáři očekávají společnosti, aby pravidelně je aktualizovat na finanční zdraví společnosti.

Ne všechny země dělají to tímto způsobem. Členy Evropské Unie, mají společnosti zpráva na pololetní bázi, i když těch, které působí v USA a v Evropě obvykle vydání čtvrtletní zprávy. Podle Nooyi, návrh pro bi-výroční zprávy byla součástí širšího návrh na to, jak se orientovat společností, podívat se na dlouhodobé, nikoli krátkodobé.

Televize CNBC

Odborníci Zpátky Trump Tlačit

Překvapivě, mnoho odborníků si myslí, že posun by mohl být dobrý nápad. Myslí si, že se sídlem v USA byly zaměřené na splnění krátkodobých cílů v jejich čtvrtletních zprávách. Snaha o krátkodobý úspěch často ignoruje účinky na dlouhodobé strategie. Říká se, že čtvrtletní reporting ztrácí význam a je jen rozptýlení, aby se řízení.

Nicméně, tam jsou také skupiny finančních odborníků, kteří prosazovali zachování zpráv. Akcionáři a investoři jsou většinou na této straně argument. Veřejně obchodované firmy mají odpovědnost vůči svým investorům a veřejnosti se být transparentní v tom, jak se jim daří. To zajišťuje, že investoři mají správné informace, aby vliv na jejich investice. Snižuje transparentnost by také dát společnost zasvěcenci nespravedlivou výhodu.

SEC je stále ještě zvažuje a agentura vydala prohlášení, několik hodin poté, co Trump tweet.

V prohlášení, Jay Clayton, předseda SEC, řekl

V poslední době, komise pro cenné papíry zavedla — a pokračuje, aby zvážila — řadu regulačních změn, které podporují dlouhodobé tvorby kapitálu při zachování a v mnoha případech, zvýšení klíčových ochran. Kromě toho, SEC Divize Finance Corporation pokračuje ve studiu veřejné obchodní společnosti požadavky na podávání zpráv, včetně frekvence podávání zpráv

Nejnovější články: