BoE Si Myslí, Že O Zavedení Vlastní Kryptoměna

Kryptoměna šílenství 2017 nevypadá jako to bude slábnout v dohledné době. The Bank of England (BoE) nedávno oznámila, že její vedoucí pracovníci byli diskutovat o možnosti zavedení své vlastní verze kryptoměna podobný bitcoin.

BoE má nastavit své vlastní vnitřní jednotka pro výzkum, který bude studovat kryptoměna trhu a pak se rozhodnout, zda centrální banka může zavést vlastní kryptoměna před koncem roku 2018. Měli BoE rozhodne zahájit své vlastní kryptoměna, to způsobí revoluční změny ve finanční trhy po celém světě a změnit způsob, jakým high street bankovnictví funguje v budoucnu.

Pokud BoE představuje svou vlastní kryptoměnu, Britové by již bylo nutné použít libra šterlinků a by měl být schopen ukládat všechny své peníze v digitální podobě a kompletní transakce, jako je nákup nemovitostí za pár vteřin. BoE zřejmě založila výzkumné jednotky v roce 2015 a byly studuje kryptoměna technologie a bezpečnost za posledních pár let. Očekává se, že předloží do konce tohoto roku.

Existuje řada zemí, kteří se vyhýbali cryptocurrencies vzhledem k rizikům. Philip Lowe, kdo je guvernér Reserve Bank of Australia je jedním z těch jedinců, který není dojem s kryptoměna trh a nevěří, že to bude tradiční měny.

V prohlášení, řekl Lowe

Když si myslel čistě jako platební nástroj, zdá se více pravděpodobné, že bude atraktivní pro ty, kteří chtějí, aby se transakce v černé nebo nelegální ekonomiky, spíše než každodenní transakce. Takže současná fascinace s těmito měnami se cítí více jako spekulativní mánie než to má co dělat s jejich použití jako efektivní a výhodná forma elektronické platby

Mark Carney, guvernér BoE nesdílí Lowe názory. Carney řekl, že byl v jednání s ostatními centrálními bankami o možnosti zavedení oficiální kryptoměna. Carney řekl Treasury select committee, že tyto diskuse budou pokračovat do roku 2018, zatímco BoE i nadále test blockchain technologie.

BoE již provedl několik transakcí známé jako distribuované účetní knihy', který je založen na blockchain technologie. BoE se domnívá, že tato technologie může být použita centrální banky po celém světě provést finanční vyrovnání.

Nejnovější články: