Dánsko Následuje velké BRITÁNII K Zákazu Binární Možnosti Od července 2019

Binární možnosti trhu dostal menší v poslední době, kdy regulátoři spojeného KRÁLOVSTVÍ rozhodl, že je čas, aby zakročilo na to, co oni považují za stejně rizikové investice. Globální binární možnosti trhu, snížit velikost po velké BRITÁNII trvale zakázán prodej binární opce na maloobchodním trhu. No na trhu se právě dostal mnohem menší jako v Dánsku se rozhodl, že je v jeho nejlepším zájmu dodržovat UK a zákaz obchodování na binární možnosti od července 2019.

Hlavním důvodem pro tento zákaz je, že dánského Orgánu pro Finanční dohled (FSA) si myslí, že binární možnosti jsou příliš složité pro základní investorů. Navíc, oni jsou velmi rizikové investiční produkty.

V minulosti, Dánsko závisí na omezení stanovené pro cenné Papíry a Trhy (ESMA) o binární možnosti. V loňském roce, orgán ESMA provádět několik výrobek omezení na to, co může být kupovány a prodávány na trhu EU. To bylo z důvodu obav o binární opce, rozdílové smlouvy a obdobné rizikové finanční produkty.

Nicméně, mnoho z těchto opatření orgánu ESMA mají mezery. To je důvod, proč mnohé země zavedly své vlastní právo změny. Velký rozdíl je v tom, že orgán ESMA nařízení mají být dočasné opatření, ačkoli oni mohou být obnovena na pravidelném základě. Většina zemí chci něco trvalejšího, i když, což je důvod, proč mnoho z nich přijímají svá vlastní pravidla.

Dánsko Investoři Budou Lépe Chráněni

Pravidlo změnit je docela snadné pochopit. To znamená, že on-line maloobchodní obchodníci nesmějí nabízet žádné binární možnosti pro prodej retailových obchodníků začíná 1.července.Je to dost podobné tomu, co se na UK Financial Conduct Authority (FCA) udělal pro své vlastní binárním možnosti průmyslu. Hlavním důvodem pro tento push je, že mnoho binární možnosti prodejců nemusíte provádět řádnou ochranu investorů opatření. To znamená, že existuje vyšší šance, že investoři ztratí své peníze.

Dánsko je dobře vědom rizika, že deriváty jako binární možnosti současnosti. V roce 2016, Dánsko úřady varoval o nebezpečí deriváty, ale především přilepená jen s poradenstvím. Nicméně, finanční watchdog se rozhodli, že teď byl ten správný čas pro ně, aby se o nový zákon, který bude nabízet lepší ochranu investorům v Dánsku.

Nejnovější články: