Německo Navrátilci Zlata Z New Yorku A Paříži Úspěšně

Německo úspěšně podařilo přivést zpět 674 tun zlata, které měl schované v New Yorku a Paříži během studené války. Německá centrální banka, Bundesbank o repatriaci 53,780 zlaté pruty během období čtyř let se z klenby New York Federal Reserve a francouzské centrální banky. Zlaté cihly váží 12,5 kg každá a jsou v hodnotě 440,000.

Německo vybudoval zlatých rezerv centrální banky v zahraničí v období druhé světové války, kdy její vývoz se rozvíjel v oživení ekonomiky. Zemi, schoval se zahraniční centrální banky během studené války kvůli obavám z ruské invaze přes Východní Německo.

The Bundesbank oznámila svůj plán na repatriaci zlata v roce 2013 poté, co vyšlo najevo, že tam byly rozšířené obavy u německé veřejnosti ohledně národního bohatství jsou uloženy mimo zemi.

CNBC

Jako problém se stal vysoký profil, německý Spolkový Soudní Dvůr nařídil v roce 2012, že kontroly zahraničních zlatých rezerv být provedena. Centrální banka se snažila zmírnit obavy tím, že obdržel roční aktualizace od zahraničních centrálních bank, pokud jde o zásoby. Následující rok však Bundesbank oznámila, že začne proces přináší zpět rezervy v hodnotě 7,7 milionu v zájmu obnovení důvěry veřejnosti. Proces začal v roce 2013 a byla dokončena o dva roky předem.

Centrální banka řekl, že to se postaral, aby vyčerpávajícím způsobem zkontrolujte zlaté pruty, aby zajistily, že tam nebyly žádné problémy. V prohlášení Bundesbank řekl,

Žádné nesrovnalosti přišel na světlo s ohledem na pravost, ryzost, nebo hmotnosti tyče

V dřívější operace, Budesbank byl repatriován 940 tun zlata z Londýna zpět do země, aby se ušetřilo na storekeeping náklady. Německo v současné době drží 1,710 tun svého zlata rezervy ve Frankfurtu nad mohanem, který je kolem 50 procent svých celkových rezerv, které činí 3,374 tun. Německo má druhé největší zásoby zlata, zatímco USA topy s 8,134 tun.

Třetí z Německa rezerv je stále uložen s New York Federal Reserve jako AMERICKÝ dolar zůstane na zlatou měnu. Kolem 13 procent z rezerv, zůstanou v Londýně, která je největším trhem pro prodej zlata.

Tam jsou některé zprávy, které kolují mezi místní média, která tvrdí, že Německo by mohlo třeba držet své rezervy zlata v zemi, aby k sobě nové deutsche mark, zapouzdřit se euro rozpadne kdykoliv.

Nejnovější články: