HSBC se Vyhýbá další Pokutu

Zatímco britské Financial Conduct Authority se v poslední době ukazuje své zuby a nutí mnoho bankovních ústavů zaplatit vysoké pokuty a často odškodnit zákazníky za to, co oni rozhodli, bylo nespravedlivé podnikatelské postupy, jedna banka, která bude dýchat úlevou dnes je HSBC.

Pro Finanční Chování Orgánu, který byl vyšetřuje údajné daňové úniky, které viděl HSBC je Švýcarská operace obviněna z napomáhání velmi bohatým klientům vyhýbat se placení daní.

Nicméně, to zvedlo pár obočí v Londýnské City pro očekávalo se, že HSBC by byli těžce pokutováni za to údajné daňové úniky, nicméně v překvapivý krok včera Financial Conduct Authority oznámila, že nebude usilovat žádné formální kroky proti nim a nyní uzavřela vyšetřování.

Ve skutečnosti HSBC jsou nejen bankovní instituce, se nedávno nechal z obliga tak říkajíc na Finančních Chování Úřadu také uvedl, že nebudou hledat žádné další, do tvrzení, že sedm bank, ani platit daně. HSBC byli mezi několik bank, které přijat k nekalým praktikám, že porušil normu v USA.

Toto zjevení šetření vynechána nebo zkrácena má samozřejmě rachotí několika lidí, a jeden otevřeně kritizoval způsob, jakým banky byly léčbu jejich zákazník je vůdce Liberálních demokratů Tim Farron. On byl odstřelen tuto zprávu uvedl do záznamu, že to by se zdálo, je to prostě podnikání jako obvykle ve Městě.

Nicméně, pokud jsou Binární Možnosti obchodník, pak byste měli udělat na vědomí tyto zprávy, pro okamžité snížení hodnoty bankovních akcií, které by pokračující vyšetřování banky jako HSBC se nyní nestane.

Existuje však bude i nadále výplaty, že banky mají stále zadání zákazníků přes řadu různých mis-selling skandály v předchozích letech, ale mnoho bank má vynětí půdy z produkce více než dostatek peněz na zaplacení těchto pohledávek jako mis-selling pojištění schopnosti splácet z úvěrů přijatých ze strany svých zákazníků.

Navíc, jako mnoho zákazy mají nyní dost peněz v rezervě, která se požaduje u bankovních regulátorů, budeme pravděpodobně vidět mnoho z nich návrat do zisku v tomto roce a některé nárazník bonusy a dividendy se očekává, že mnoho investorů.

Stačí si vybrat a vybrat, které banky umístíte váš Binární Možnosti na příští rok, protože to je vždy velmi volatilní odvětví trhu.

Nejnovější články: