McDonald s beat Q4-2016 výhled, globální comp nárůst prodeje o 2,7%

Mezi Květen a říjen'16, akcie renomovaného řetězce rychlého občerstvení provozovatel McDonald' s Corp (NYSE: MCD) klesly z maxima $131.94 na minimum $110.81.

Analytici přisuzovali pokles větší konkurence a pokles ve stejném obchodě, prodeje. Konec amerických Prezidentských voleb a na začátku prázdnin asistované obnovy v podnikání.

Obdobně, akcie McDonald ' s se opět vrátil do 120 úrovní. Společnost vykázala za svůj fiskální rok 2016, výsledky za čtvrté čtvrtletí v pondělí.

Tržby poklesly o 3% na konstantní měnové bázi. Přesto, domníváme se, že akcie by si v následujících dnech z důvodů uvedených níže.

McDonald ' s

Francouzské hranolky zaváděcí hlášeny Q4-2016 tržby ve výši $6.03$, dolů od $6.341 miliardy ve stejném období loňského roku. Za čtvrtletí končící prosince 2016, McDonald ' s vykázala 1% pokles čistého zisku na $1,193 miliard, nebo $1.44 na akcii z $1,206 miliardy, nebo $1.31 na akcii, ve čtvrtém čtvrtletí roku 2015. Analytici očekávali, že společnost post příjmy z $1.41 na akcii na příjmy ve výši 6 miliard.

Po celém světě, stejný-obchod tržby vzrostly o 2,7% y-o-y. Silné prodeje v Číně, Japonsku a velké BRITÁNII vedl růst v globální stejném obchodě, prodeje. V USA, obchod tržby srovnatelné se snížil o 1,3% y-o-y. Přesto to bylo lepší než FactSet analytiků očekávání 1,4% pokles. McDonald ' s také objasnil, že během stejného období loňského roku, tržby byly poháněny nově zavedené celodenní Snídaně program. Proto, investoři nemusí být obavy o stejný pokles prodeje obchodu v USA.

Získat důvěru zákazníků, McDonald ' s má odstraněn umělé konzervační látky z kuřecí nugety v loňském roce. Navíc, vedení doufá, že k dokončení re-franchising 4000 prodejen do roku 2018.

Tím, že tento měsíc konci, společnost se očekává, že začne reklamní kampaň na podporu prodeje Grand Mac a Mac Junior, dvě nové verze své Big Mac hamburger. Tedy, s ohledem na příznivý scénář, v podstatě, akcie se očekává, že zůstane býčí.

Tyto povzbudivé výsledky, akcie se odrazil od menší podporu na konsolidace 120.20. Bullishness v populaci je také indikován vzestupně stochastický oscilátor. Takže, s ohledem na podporu a zvýšení hybnosti, jsme předpovědět uptrend na skladě.

McDonalds Stock Price: 25. ledna 2017

Binární obchodník může koupit vysoké nebo vyšší smlouvy získat z výše uvedené analýzy. Obchodník by se měli vyhnout zadání navrhl, obchod pokud akciové společnosti McDonald ' s je obchodování nad $121.60. Vybírání smlouvu s datem vypršení platnosti nebo kolem 3. února by podporovat příčinu obchodníka.

Nejnovější články: