ČSA Vyzývá K Omezení Na Binární Možnosti a OTC Forex Transakce

Kanada je znepokojena rostoucí hrozbu binární možnosti a výsledkem je, že země je finanční regulátor, Canadian Securities Administrators (ČSA) navrhla celostátní zákaz obchodování, prodávat, nabízet či reklamní binární možnosti.

Veřejná konzultace k návrhu se konala po celé Kanadě provincie a byla nedávno dokončena. Na základě média, tolik názorů dostal tak daleko, že chtějí změny, jako je například umožňuje registrovaným firmám nabídnout takové služby nebo dovolí nějaký druh binárních opcí, místo rovnou ban.

AMF, cenné papíry regulátor pro provincii Quebec se uvolňuje některé zpětné vazby získané z konzultací. Komentáře od Kanadské Advokátní Rady pro Kanadskou Společností CFA Institute (CAC) vynikají zejména upozornit na značně rozdílné pohledu od ostatních.

Tělo, které se skládá z investičních profesionálů jako portfolio manažerů a analytiků vyjádřila svou plnou podporu pro zákaz binární možnosti. CAC řekl, že binární možnosti jsou používány k podvádět laických osob z velké sumy peněz, bez možnosti obnovení.

Nad rámec binární možnosti, CAC vyjádřil rovněž obavy ohledně spekulativních devizových over-the - counter produkty, které podle jeho názoru mohl způsobit podobné problémy. CAC byl také vznesl dotaz, zda by měly být také zakázány.

CAC poukázal na to, že to bylo důležité zvážit léčbu všech podobných nástrojů, aby zajistily, že tam byl jasnosti na trhu. Zdůraznila, dřívější Zaměstnanci Oznámení vydané Ontario Komise pro cenné Papíry (OSC), který měl zdůraznit, že společnosti zabývající se transakce týkající se devizové kontrakty musí být registrovány, ale žádná další opatření byla přijata.

Přechod na zákaz binární možnosti má přijít poté, co regulační orgány obdržel 800 stížností, pokud jde o binární možnosti podvodů za loňský rok, a to navzdory skutečnosti, že tam byla žádná společnost registrovaná v Kanadě, který byl oprávněn vykonávat tento typ obchodování.

ČSA, vyhoupl se do akce po cennými papíry v celé zemi pozorován prudký nárůst stížností na podvody související s binární možnosti. The Manitoba Komise pro cenné Papíry obdržel čtyři stížnosti týkající se binární možnosti firmy v roce 2015, který vyskočil na 58 v roce 2016 a podobný počet se očekává v roce 2017 stejně Binární Možnosti Task Force byla zřízena pro řešení problému v vážný.Opatření navržená tělo zahrnovat žádá Kanadské stránky odmítnout hosting binární možnosti reklamy a komplexní program vzdělávání Kanaďané o rizicích spojených s obchodováním s binárními opcemi.

Nejnovější články: