Kanadští Investoři Chtějí, Regulační Opatření Na Trhu

Jedna z mnoha věcí, které budete často slyšet vážné investory sténat o mnoho předpisů, které musí dodržovat. Mnoho investorů po celém světě věří, že volný trh je lepší zisky. Nicméně, Kanadští investoři jsou více ostražití o nápad.

Nedávná studie Investiční Průmysl Regulační Organizace z Kanady (IIROC), ukázal, že 87 procent aktivních Kanadských investorů pocit, že je lepší mít investiční poradenství od regulovaného podniku nebo jednotlivce. Průzkum byl zaslán do 2000 investoři a měl některé velmi zajímavé výsledky.

Regulátoři po celém světě se snaží zpřísnit své finanční právní předpisy a být přísnější. Tento trend byl viděn v celé Evropě a Austrálii a výsledkem je, že mnoho makléřů a firmy se stěhují a hledají zelenější pastviny. Severní Amerika není vidět, že moc změnit. Je to proto, že na trhu je již silně regulovány. Mnozí investoři jsou šťastní, věří, že předpisy zajistit bezpečnost svých investic.

Průzkum také ukázal, že 67 procent začínající Kanadských investorů si myslí, že žádné investiční poradenství by mělo přijít ze strany, kteří jsou plně dodržovat všechny příslušné předpisy.

Kathy Engle, IIROC Viceprezident Strategie, řekl, že průzkum ukázal, že investoři v Kanadě mají víru v investičním trhu, a jsou přesvědčeni, v Kanadě je regulační prostředí.

Klíčová Zjištění

Kromě toho víra v řádné nařízení, studie také odhalily některé zajímavé detaily. Pro jednoho, 75 procent stávající investoři jsou spokojeni s nařízením, že Kanada je investiční průmysl.

S nástupem automatizovaných on-line tipy o investování, vnímání na nich je trochu negativní. Průzkum ukázal, že 31 procent současných investorů a 44 procent začínající investoři si myslí, že tyto investiční poradenství, webové stránky a služby jsou plně regulované. Raději prodejce v reálném životě poradit jim, na jejich investice.

Průzkum je důležité, protože to umožňuje Kanadské regulátory rozptýlit obavy investorů a přilákat více investorů. Průzkum se vztahuje na široký trh a brala v úvahu Kanaďané investují ze všech prostředí, což znamená, že je dobrý průřez aktuální přesvědčení v investice společenství.

Na IIROC dělá jeho nejlepší, aby Kanadský trh bezpečné. Průmysl je docela robustní, s více než 170 investiční podniky, které zaměstnávají více než 29.000 lidí. S více znalostí o tom, co Kanaďané potřebují v jejich investic, IIROC budou moci přizpůsobit své odpovědi správně.

Nejnovější články: