SAE Vyměňovat Známky S Zvlnění Používat Blockchain Technologie

UAE Exchange, která je jedním z nejpopulárnějších burzách v celém světě v poslední době oznámila, že podepsala dohodu s Zvlnění (tvůrce kryptoměna XRP) začlenit Zvlnění je blockchain technologie do UAE Exchange je platební systém.

Spojené arabské EMIRÁTY patří mezi nejstarší převod společností na světě, které podnikají převážně v Indii a na Blízkém Východě. Na Výměnu má v současné době více než 800 prodejen v 31 různých zemí. Ripple byla založena v roce 2012 a získal hodně pozornosti v poslední době, díky raketově rostoucí popularity kryptoměn v roce 2017.

Promoth Manghat , kdo je generální ŘEDITEL UAE Exchange řekl, že společnost považuje tuto dohodu jako upmost význam. Podle Manghat dohoda umožňuje UAE Exchange, aby udržel krok s moderními trendy v money exchange zatímco pomoc s rychlostí a náklady na přeshraniční transakce.

Manghat jde říct, že zatímco blockchain technologie nemusí být zcela viditelné průměr každodenní spotřebitele, jeho výhody se projeví tím, že účinnost technologie přinese. Jak teď je nyní jasné, jestli UAE Exchange bude používat XRP nebo jen integrovat Zvlnění základní blockchain jako způsob, jak rychle a bezpečně usnadnit mezinárodní převody peněz. V době, kdy ani Vlnka, ani UAE Exchange oficiálně komentoval přesná specifika jednat.

V prohlášení, Zvlnění je Dilip Rao řekl

Přidání lídrem trhu, jako je spojené arabské EMIRÁTY Exchange RippleNet přinese okamžitý, jistý, low-cost platby milionům maloobchodních zákazníků ve spojených arabských EMIRÁTECH, kteří posílají peníze do zahraničí

S touto novou dohodu, UAE Exchange bude nyní stát členem RippleNet, která je decentralizovaná globální síť bank a poskytovatelů platebních služeb. Tato globální síť používá Zvlnění technologie posílat okamžité a nízké náklady na platební služby pro zákazníky. San Francisco založené síť má více než 100 bank a finančních institucí v RippleNet a tvrdí, že jeho blockchain technologie může v současné době zpracovat 1000 operací za sekundu.

UAE Exchange tvrdí, že 6,75% podíl na $575 miliard globálního trhu remitencí. SAE Vyměňovat zprávy, že doufají, že se rozšířit do bodu, kde by nakonec mít 10% podíl.

Dohoda s UAE Exchange je také velmi důležité, s Zvlnění jako kryptoměna tvůrce utrpěla v poslední době. Problémy Zvlnění vyplývají z analýzy provedené New York Times o tom, jak mnohé podniky jsou ve skutečnosti pomocí XRP.

Výsledky nebyly příznivé pro Zvlnění a jejich populace klesla z $3.65 $0.85 rychle. Nicméně odborníci se domnívají, že jakmile podrobnosti dohody s UAE Exchange jasnější ceny Zvlnění akcie budou rychle stoupat.

Nejnovější články: