UK Pracovníci Věnovat Zmáčknout Vede k Poklesu Životní úrovně

Nejnovější oficiální údaje ukazují, že Británie je životní úroveň klesla, protože největší odměňování pracovníků squeeze od roku 2014. Pravidelné platit klesla o 0,6% rok-na - rok během tří měsíců, což vedlo ke dubna poté, co byla upravena tak, aby snížit dopady inflace. Úřad pro Národní Statistiky (ONS) uvádí, že to byl nejslabší dat po létě 2014.

Další pokles přichází po poklesu o 0,4% v průběhu tří měsíců, což vedlo v Březnu. Odbory předpovídal pokles životní úrovně v zemi.

Frances O ' Grady, generální tajemník TUC, unie deštník tělo, navrhl, že ministerstva by se měla zaměřit na poskytování lepších placených pracovních míst ve velké BRITÁNII a ukončila na umělé omezení mezd pracovníků ve veřejném sektoru.

TheRealNews

Len McCluskey, generální tajemník Sjednotit, největší unie v Británii kritizován Konzervativci pro "vytvoření nejdelší období poklesu reálných hodnotách platit od Napoleonských válek." Nazval je "strana ekonomické korupce."

Po úpravách inflace, UK zaměstnanci jsou nyní zaplatil 15 liber méně za týden po odpočty a daně, než oni byli placeni v Březnu 2008. Jako výsledek, rozpočty domácností jsou pod tlakem jako libra klesla na hodnotu, protože referenda EU, zvyšuje cenu dováženého zboží.

Podle ONS, pravidelný plat růst, s výjimkou bonusy, se snížily o 1,7% rok-na-rok během tří měsíců, což vedlo ke dubna. To bylo daleko od 2% platit růstu, že ekonomové očekávali. Růst zaplatit během tří měsíců až do Března klesl na 1,8% z předpokládaných 2,1%, což jasně naznačuje, rychlost, jakou životní úroveň klesá.

Stephen Clarke, ekonomický analytik Usnesení Foundation říká, že platit squeeze přichází navzdory silné pracovní výkon a míra nezaměstnanosti je na nejnižší úroveň za více než 40 let.

Zatímco David Gauke, práce a důchodů tajemník uvedl optimisticky, že pracovní místa, postavy jsou "record-breaking" a jsou "poháněny full-čas příležitostí", což je vlastně dobrá zpráva, stín, práce a důchodů tajemník Debbie Abrahams poukázal na to, že miliony občanů, kteří jsou uvězněni v nejistých a špatně placených pracovních míst.

Jelikož míra inflace se pravděpodobně zvýší o více než 3%, ekonomové říkají, že platit squeeze se bude zvyšovat v následujících měsících sledovat a vážit těžce na výdaje, které byly hnací silou hospodářského růstu po finanční krizi.

Nejnovější články: