Loonie zisky před OPEC a non-OPEC produkční škrty

Začátkem tohoto týdne, Statistics Canada oznámil, 0,3% m-o-m hospodářský pokles v říjnu. Zpráva přichází po čtyřech po sobě jdoucích měsících ekonomické expanze. Analytici očekávali růst ve výši nejméně 0,1% v říjnu. Neuspokojivé ekonomické údaje tlačil Kanadský dolar nižší proti Japonskému Jenu.

Jsme však přesvědčeni, že kříž je v závěrečné etapě jeho sestupný trend a býčí zvrat může nastat brzy. Je CAD/JPY, což je v současné době obchodování na 86.10, se očekává, že získat impuls pro řadu důvodů uvedených pod ním.

Zvýšení ceny ropy by nesmírně pomoci Kanadské ekonomiky, jako je energetika vývoz tvoří téměř 25% příjmů z vývozu a 10% HDP. V tomto ohledu, to může být poznamenal, že 1,8 milionu barel výroba řezané dohodu mezi OPEC a non-OPEC členů se očekává, že vstoupí v platnost od nadcházející neděle roku. Na tomto základě, analytici očekávají, že cena ropy se pohybovat dále na sever. Odráží názor analytiků, v posledních několika dny, surové začala razit směrem nahoru. Profesionální obchodníci očekávají, že cena zůstat mezi $55 a $60 za barel v příštích dnech. Nakonec, Kanadský dolar se očekává, že k posílení v důsledku zvýšení cen ropy.

RT Amerika

V Japonsku, statistický Úřad uvádí 0,4% y-o-y pokles spotřebitelských cen v listopadu. Analytici očekávali pouze 0,3% pokles. To může být poznamenal, že spotřebitelské ceny klesly o 0,4% y-o-y v předchozím měsíci stejně. Podle Statistik Úřadu, Japonská výdaje domácností poklesly o 1,5% y-o-y, v listopadu, ve srovnání s poklesem o 0,4% y-o-y v předchozím měsíci. Trh očekává, že výdaje domácností se zvýší o 0,2%. Více znepokojující bylo bydlení začíná údajů. Počet nových staveb vzrostl pouze o 6,7% y-o-y, v listopadu, na trhu s očekáváním 9,6% růst. Nejnižší byl zaznamenán růst v posledních třech měsících, a méně než polovina 13,7% růst hlášeny v předchozím měsíci. Tak, v podstatě, máme krátkodobé býčí výhled na CAD/JPY páru.

Na základě historický cenový graf, očekáváme, CAD/JPY páru získat podporu na 86.10. Stochastický oscilátor je na cestě ven z medvědí zóně. To znamená, že CAD/JPY páru začne uptrend brzy.

CAD/JPY Páru: 30. prosince 2016

Takže, měna obchodník by měl jít dlouho vydělávat na spadnutí uptrend z CAD/JPY páru. Vstup může být provedeno v blízkosti 86.10, s příkazem stop loss níže 85.30. Dlouhé pozice může být uzavřena v blízkosti 87.30.

Binární obchodník může použít vysokou nebo vyšší smlouvy získat od předpokládaného trendu měnového páru. Smlouva může být koupil, když kříž obchody poblíž 86.10. Obchodník by měl v ideálním případě si vybrat. ledna 8. nebo 9. jako datum ukončení platnosti smlouvy.

Nejnovější články: