Podvod Umělci Pomocí Sociálních Médií Platforem Na Podporu Váhy

Na Váhy digitální měny projektu , který Facebook nedávno oznámil, způsobila rozruch po celém světě. Plánované kryptoměna již získal pozornost amerického Kongresu, spolu s finanční regulační orgány po celém světě. Mediální pozornost kolem Libra kryptoměna má to obrovské platformy a zdarma publicitu, která má již vytvořené poptávky na trhu pro Libra.

Existuje mnoho investorů, kteří se chtějí dostat své ruce na Vahách, i když to nebylo oficiálně zahájen. Poptávka pro Libra způsobil podvod umělců, aby ply jejich obchodu a prodávat Libra na řadu sociálních mediálních platforem, včetně Facebook.

Kryptoměna podvody jsou běžné on-line, a to není překvapující, že podvodníci již začali s Libra takhle brzy. Vzhledem k tomu, že velmi málo je známo o Vahách a kryptoměny obecně platí, že podvodníci se blíží s některé nápadité marketingové oklamat lidi do nákupu Váhy.

TechCrunch

Podvod přichází v podobě nových účtů, stránek a skupin, které jsou všichni tvrdí, že oficiální zdroje pro Libra. Tyto lze nalézt na Instagram a Facebook. Tyto stránky často tvrdí, že oni by prodat lidem Libra za zvýhodněnou cenu prostřednictvím webové stránky třetích stran.

Nejvíce překvapující aspekt tohoto šíření falešné Váhy stránek je, že Facebook nebude dělat nic o tom, i když jsou pomocí sociálních médií platformy ke spuštění falešné reklamy a podporovat Libra! Sociální média gigant se zdá k byli chyceni spí i jak se to snaží dokázat, regulátory, že může správně zpracovat globální kryptoměna.

Pomocí Facebook Spustit Facebook Podvody

Podle zpráv, všechny tyto stránky používají Facebook oficiální logo, Mark Zuckerberg fotografie a dokonce i oficiální marketingové materiály. Některé z těchto stránek odkazy na stránky s názvem BuyLibraCoins.com. Tyto stránky vypadá profesionální a elegantní. Místo nabízí dává investorům možnost koupit Libra žetony a dokonce i možnost rezervace Vahách značky. Samozřejmě, všechny tyto Libra stránky jsou podvody!

To není pouze čas, že Facebook zaznamenal šíření kryptoměna podvody. Nicméně, rozdíl je, že sociální média gigant má hodně co ztratit, se z nich.

Není to poprvé, co Facebook je používán jako platforma pro podporu digitální měny, podvody. Nicméně, tentokrát sociální média gigant má hodně co ztratit, protože podvod umělci odkazují sami na Facebook produktu přímo.

Nejnovější články: