Indie Ztratit Téměř 13 Miliard Dolarů Kvůli Crypto Ban?

Indie je jednou z těch zemí, které přijaly tvrdý postoj vůči crypto průmyslu.

Zákrok v posledních 12 měsících byla intenzivní a aktuální regulační prostředí v zemi je neuvěřitelně obtížné pro crypto operátorů. Sidharth Sogani, generální ŘEDITEL crypto a blockchain výzkumná firma Crebaco Global, Inc říká, že ztráta kryptoměna podnikání bude stát Indické ekonomiky kolem 13 miliard dolarů.

Podle toho, jak se chcete podívat na crypto trhu, 13 miliard dolarů je hodně peněz přijít.

Odhadované ztráty jsou založeny na skutečnosti, že pokud crypto průmyslu byla legální v Indii, domácí operátoři by vytvořili $13 miliard dolaru průmyslu. To zahrnuje domácí firmy, které byly nuceny přesídlit do zámoří poté, co Reserve Bank of India (RBI) těžké omezení na to, jak Indické banky a cryptocurrency podniky mohly komunikovat.

Sogani poskytuje hrubý přehled o tom, jak tyto miliardy dolarů bylo ztraceno. Říká, že v tom $4.9 miliardy by byly z kryptoměna whitepapers a crypto obchodní plány. Další 4,5 miliardy dolarů by byly z míst vytvořených v průmyslu, $2,1 miliardy, byl ztracen z důvodu ztráty odborné blockchain kodéry a zbývající 1.27 miliard dolarů by byly generovány lidí, kteří používají kryptoměna tvůrci obsahu.

Crypto Dolů, Ale Blockchain Up

Zajímavá věc na trhu Indie je, že zatímco kryptoměna je s příklepem, blockchain technologie jsou podporovány. Indická vláda byla velmi podporoval distribuované ledger technologií. Výbor byl skutečně nastavení určí právní rámec pro blockchain přijetí. I RBI je, že podporuje blockchain technologie natolik, že je v současné době vyvíjí blockchain bankovnictví založené na platformě.

I přes tlak za blockchain, cryptocurrencies čelí těžké době v Indii. V poslední době, byl představen návrh zákona, který vypadal na uložení 10-ti letého trestu vězení na crypto uživatelů. Naštěstí,, že se bill bojoval, ale nejnovější anti-crypto bill je stejně znepokojující.

Názvem "Zákaz Kryptoměna a Nařízení z Oficiální Digitální Měny účtu, 2019", tento návrh zákona byl veřejně propuštěn na 22. července. Hlavní myšlenkou zákona je dle názvu: kompletní zákaz používání kryptoměn v zemi. Zákon má slušnou šanci, že prošel, a to má mnoho lidí ve zbrani.

Ještě předtím, než návrh zákona byl učiněn právní, bill účinky jsou pociťovány. Několik Indických kryptoměna výměny již uzavřen z důvodu slabší poptávky. Zákon může také ovlivnit to, zda Facebook je Libra se válí na zemi.

Nejnovější články: