Binance je Dlouho Očekávaná Decentralizovaná Výměna Starty

Svět je největší crypto exchange, Binance oznámila, že zahájila své nové decentralizované obchodování služby. Ještě v jeho původní verze, uživatelé mohou nyní přístup na testnet.binance.org. Tato služba je již dlouho očekávaný jako další nabídku na výměnu spolu s jeho základní služby.

V současné době, Binance nabízí centralizované služby pro své obchodníky. To znamená, že výměna ve vedení všech zákazníků, zůstatků a spravuje různé transakce výměny. Jeho hlavní formou příjmů je různé transakční poplatky, které shromažďuje. Většina výměn funkce jako je tento, a jsou vnímány jako nutné zlo.

Problém je centralizované služby jsou velmi náchylné k hackování, odstávky, a další problémy, které mohou mít vliv na centrální hub. Decentralizované služby změnit rovnici, což umožňuje obchodníkům, aby přímo obchodovat s ostatními, místo pomocí prostředníků pro obchodování. To je přesně to, co Binance říká, že to je nyní nabízí s jeho decentralizovanou výměnu.

V prohlášení, Changpeng Zhao , Binance generální ŘEDITEL, řekl:

Binance Řetěz má téměř okamžité transakce konečnosti, s jeden-druhý blok krát. To je rychlejší než jiné blockchains dnes. S jádrem Binance Řetězce technologie, Binance DEX může zpracovat stejný objem obchodů jako Binance.com je manipulace dnes. To řeší problémy, mnoho dalších decentralizované výměny tvář s rychlostí a silou.

Na Binance decentralizované exchange používá vlastní blockchain pro usnadnění obchodu, se společnost ovládající některé uzly řetězce. Hlavním způsobem, že Binance by vydělat peníze z této nové služby je poplatek za síť poplatek za to.

Obavy O Soukromí

Nicméně, jedna otázka, že většina potenciálních uživatelů je zařazení možnost, která umožňuje lidem, aby odemknout peněženky pomocí soukromého klíče. Pomocí těchto soukromých klíčů, otevírá cestu pro potenciální phishingové útoky, které hackeři by být schopni dostat své ruce na soukromé klíče.

I když to je technicky odpovědnost vlastníka klíče, udržet je v bezpečí, poskytovatelé služeb by měli také dělat jejich nejlepší, aby pomohla zajistit, že tyto klíče jsou uchovávány v bezpečí. V současné době, Binance služba podporuje pouze Ledger zařízení a aplikace, jako způsoby, jak zajistit on-line peněženky z on-line krádeží.

Hrozba phishingu je závažný problém. Vedoucí peněženka služba MyCrypto.com potvrdil, že to byl hit pravidelně útoky. To je důvod, proč peněženka klesla používání soukromých klíčů z jeho webové služby založené.

Naštěstí, Binance je myšlení pomocí Věřit Peněženka jako možnost odemknout peněženky na jeho decentralizované služby v budoucnu. Nicméně, společnost může ještě podniknout další kroky k zajištění jejich služeb v budoucnosti.

Nejnovější články: