Korejský Kryptoměna Obchodníci Pokutu Za To Převedení Virtuálních Účtů

Jihokorejský finanční úřady nedávno oznámila, že jihokorejský kryptoměna investoři musí převést své virtuální účty do skutečné jméno účtů. Kryptoměna obchodníci, kteří odmítají převést své virtuální účty do real-název ty budou pokutováni. Toto oznámení nemá přijít jako velké překvapení, protože Jižní Korea podniká kroky ke kontrole kryptoměna šílenství z explodující v Asii je 4. největší ekonomikou.

Jihokorejská vláda také dokončila přípravy na zavedení zákona na zákaz místních kryptoměna výměny. Podle jihokorejské úřady, obchodníky kryptoměna bude povoleno převést své virtuální účty do real-name ty, do 31. ledna 2018. Každý, kdo odmítá přijmout real-název identifikace bude uložena pokuta od vlády.

ARIRANG ZPRÁVY

Konkrétní výše pokuty za odmítnutí sledovat real-název účtu převod pravidlo zatím není rozhodnuto. Vláda se očekává, že k potvrzení výše pokuty před koncem Jan. Toto opatření bylo většinou zahájeno na pomoc v prevenci spekulativní virtuální mince, investice, protože vláda se obává, že kryptoměna bublina by mohla explodovat a mají zásadní negativní dopad na jihokorejské investory.

Cesta zpět v roce 1993, porušují Jižní korejský systém real-název finanční transakce byly plácl s pokutami, které činily až 60 procent jejich aktiv. Možná, že podobné nastavení bude použito proti non-převést anonymní virtuální účty kryptoměna investoři, kteří odmítají být v souladu s vládní předpisy. V současné době, Jižní koreje finanční úřady zakazují banky a finanční instituce nabízet virtuální účty, které jsou povinni koupit nebo prodat cryptocurrencies.

Kryptoměny jako Ethereum a Bitcoin byl získává hodně na popularitě po celém světě. Nicméně šílenství v Jižní Koreji pro tyto kryptoměny byly mimořádně vysoká, protože investoři se snaží vydělávat na masivní špice hodnoty a chtějí vydělat obrovské množství peněz v krátkém časovém období. Jižní Korea je také domov pro jeden z největších Bitcoin burz a odhaduje se, že více než 2 milionů Bitcoin investory.

I přes tento kryptoměna transakční boom, tyto výměny byly neregulované pro většinu součástí.

Je to proto, že kryptoměny nejsou uznány jako finanční produkty v Jižní Koreji. Jižní Korea, stejně jako mnoho jiných zemí postrádá pravidla, která by mohla chránit virtuální měna investoři. Korea Exchange, která provozuje jihokorejské Burze v poslední době poslal všechny své pracovníky, text zprávy, říkat jim, aby upustily od cryptocurrency trading ve světle současné neregulované přírody trhu.

Nejnovější články: