Deutsche Bank Přesunout Aktiva Do Frankfurtu Vzhledem K Brexit

Brexit byla bolest hlavy pro Britskou ekonomiku jako mnoho finančních institucí se pohybují ze země. Deutsche Bank, jeden z předních světových finančních institucí, již přestěhovali svá Euro clearing podnikání z Londýna do Frankfurtu. Banka plánuje přesunout ještě více na jejich podnikání do německého města v nadcházejících měsících, aby splňovaly předpisy Evropské Unie.

Zprávy ze zasvěcených zdrojů banky, manažeři plánují hlavní tah z jejich aktiv. Předpokládá se, že 75 procent kapitálu banky ve výši 600 miliard eur bude stěhovat zpátky do Německa v Brexit přeskupení. Toto není konečný, i když s nadějí, že částka se může zvýšit, nebo jít dolů.

Nicméně, někteří odborníci se domnívají, že Londýnské pobočce Deutsche Bank bude vidět jeho majetku rozbalovací nižší než jeho AMERICKÉ holdingové společnosti. To znamená, že méně než 145 miliard dolarů. Přesto, že je to hodně peněz, to není tak velký, jak to bylo kdysi se předpokládalo.

Plán pro pohyb aktiv bude trvat několik let jako nějaké rozsáhlé finanční pohyby pro Deutsche Bank se očekává, že trvat až tři až pět let. To se stane, hlavně po aktivaci Brexit takže finanční efekt nebude tak drastické.

Pořád je to velká rána pro City of London, který byl pomocí zámořské bankovnictví jako jeden z jeho pilířů příjmů. Pohyb Deutsche Bank aktiva by znamenalo, že polovina z celkového držení Evropských bank v BRITÁNII by být pryč.

CNBC Život

Plány Pro Přijímání Ochranných Opatření

Hlavním důvodem pro tento krok je, že Evropská Centrální Banka (ECB), bylo trvat na tom, že finanční prostředky budou převedeny v souladu s Evropskými předpisy o aktiv, která jsou držena ve třetích zemích. Předpisy jsou poměrně přísné, bude výsledek v Deutsche Bank ring-fencing své dceřiné společnosti v BRITÁNII.

Hlavní obavy evropských regulátorů je, že operace v BRITÁNII nebude mít stejné množství dohled, že by zkušenosti na kontinentu. ECB již poukázal na to, že banky, které používají třetí země, větve často používají to, aby proklouznout předpisů v jiných jurisdikcích.

Nicméně, to by mohlo znamenat špatnou zprávu pro Deutsche Bank. Vyčlenění dceřiné společnosti ve velké BRITÁNII po Brexit předpokládá, že stát miliony dolarů, a které by mohly zranit banka, tak jak je v současné době stojí v režimu řezání.

Nejnovější články: